Opel Corsa 1.2T nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Araba sıfır mı? 720’ye C segmenti bir araç alınabilir 2.elde. B segmenti arabaya 720 vermek pek mantıklı gelmedi açıkçası.

Bu modeli kullanan tanıdığım arabadan çok memnundu ama bu fiyat o araba için yüksek. Araba şu anda Opel bayisinde olsaydı neredeyse sıfır satılacağı fiyata 2 yaşında 18 bin km yol yapmış arabayı satıyorlar. Normalde Opel bayisine gidip en yakın stok ne zaman gelecek diye sormanı tavsiye ederdim ama şimdiki piyasada bunu diyesim gelmiyor maalesef. Araba 2 ay sonrasına gelecek bile olsa fiyatını tahmin etmek imkansız. 2 ay önce aldığım arabanın fiyatı 230 bin lira artmış durumda, euro kurundaki artış oranının 2 katı araç fiyatı artışı oldu. Para dövizde dursa da alım gücü düşüyor.

Bu modeli kullanan tanıdığım arabadan çok memnundu ama bu fiyat o araba için yüksek. Araba şu anda Opel bayisinde olsaydı neredeyse sıfır satılacağı fiyata 2 yaşında 18 bin km yol yapmış arabayı satıyorlar. Normalde Opel bayisine gidip en yakın stok ne zaman gelecek diye sormanı tavsiye ederdim ama şimdiki piyasada bunu diyesim gelmiyor maalesef. Araba 2 ay sonrasına gelecek bile olsa fiyatını tahmin etmek imkansız. 2 ay önce aldığım arabanın fiyatı 230 bin lira artmış durumda, euro kurundaki artış oranının 2 katı araç fiyatı artışı oldu. Para dövizde dursa da alım gücü düşüyor.

Maalesef. Aralık ayında bakarken bu araçlar 600.000-650.000 Try'di en babası. Haklısınız. Bu fiyatlar biraz yüksek kaldı yılbaşından dolayı sıçradı ancak üç ay sonra gene artacak ve döviz gene sabit kalacak.

Aracın sıfır bayide 754 bin TL satılıyor bulunur mu bilmiyorum ama bence sıfıra bakın sonuçta bu araba 18 bin Km'ye gelmiş sıfır 2023 model olarak alırsınız en azından bayiden.

Aracın sıfır bayide 754 bin TL satılıyor bulunur mu bilmiyorum ama bence sıfıra bakın sonuçta bu araba 18 bin Km'ye gelmiş sıfır 2023 model olarak alırsınız en azından bayiden.

Hocam sıfıra yakın yani bu da. Bence uğraşmaya beklemeye değmez. Ayrı olarak fiyat garantisi de vermiyor bu kurumlar.

Boyut olarak sizin için yeterliyse çok güzel araçtır. Bayi beklemek istemeyen biri zaten her türlü muadillerine de en az Corsa kadar fiyat ödüyor. Ultimate dengi 208 GT diye biliyorum o çok daha pahalı mesela. Yine de açıkçası model yılından kısıp Leon, 308 gibi araçlara bakardım. Corsa alsanız da pişman olacağını sanmıyorum bence Polo, Fabia gibi araçlardan üstün.

Yeni konular

Geri
Yukarı