OpenCore 0.7.3 güncelleme

onurbayraktar61

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemi anlatıldığı şekilde kurdum. OpenCore güncellemek istiyorum fakat bir türlü yapamıyorum güncelleme rehberlerindeki adımları takip ediyorum sistemim kilitleniyor ya da açılmıyor.

Ryzen 5 2600 socket AM4 3.9GHz, Gigabyte B450M S2H, Sapphire Pulse RX 5500 XT 8 GB, 16 GB RAM

Merhaba arkadaşlar, sistemi anlatıldığı şekilde kurdum. OpenCore güncellemek istiyorum fakat bir türlü yapamıyorum güncelleme rehberlerindeki adımları takip ediyorum sistemim kilitleniyor ya da açılmıyor.

Ryzen 5 2600 socket AM4 3.9GHz, Gigabyte B450M S2H, Sapphire Pulse RX 5500 XT 8 GB, 16 GB RAM

Bende de öyle sistemi kilitliyordu. 0.7.3 sürümüne sahip EFI dosyası buldum internetten baştan Config dosyasını kendime göre düzenledim öyle güncelledim.

Kextleri güncelle sonrasında yeni indirdiğin OpenCore ZIP dosyasındaki klasörleri tek tek atmaya başla. Atarken eski OpenCore klasörlerini sil (Driver, Tools, BOOT vb.) Kexts klasörünü silme.

Video içinde OpenCore güncellemesi yapılıyor. O aşmaları takip et. 1.15 ve sonrasına bak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı