OpenCore "applekeystoretest" hataları

Herkese selam, macOS OpenCore Ventura kurulumu yapıyorum fakat karşıma bazı hatalar çıktı ve yardım almam gerek.
USB 3.0 portuna diskimi taktığımda AppleNVMe Assert failed adlı bir hata alıyorum, tekrar denediğimde ise sonuç bazen Couldn't alloc class "AppleKeyStoreTest" adlı hataya ulaşıyor bazen ise değişmiyor.
USB 2.0 portunu denediğimde ise EnablePortOperation:3281:Enabling port 0 adlı hataya rastladım.
Bunların bir çözümü var mıdır?
bence bilgisayarcıda format attırıp orda yüklet

628,80 TL Hocam SSD yi al. Sonra SSD usb converterlar var piyasa ismi ne bilmiyorum. SSD yi normal harddisk gibi USB den bilgisayara bağlamaya yarıyor. O şekilde kurulum yap. Sonra ister SSD yi bilgisayarın Hdd yuvasına tak istersen de aynı yoldan devam et. Yani işletim sistemini USB yoluyla çalıştır.

Eğer bütçen yetmezse sıkıntı çıkartmayacak uyumlu ve ucuz bir 240GB sata SSD de alabilirsin.

628,80 TL Hocam SSD yi al. Sonra SSD usb converterlar var piyasa ismi ne bilmiyorum. SSD yi normal harddisk gibi USB den bilgisayara bağlamaya yarıyor. O şekilde kurulum yap. Sonra ister SSD yi bilgisayarın Hdd yuvasına tak istersen de aynı yoldan devam et. Yani işletim sistemini USB yoluyla çalıştır.

Eğer bütçen yetmezse 240GB da alabilirsin.
Dediğim gibi hocam bu işe herhangi bir bütçe ayıramam. Halihazırda elimde olan sisteme hem macOS hem de windows kurmaya çalışıyorum. Bu sisteme daha önceden hackintosh yapabilmiştim. Bu hataları aşmanın yazılımsal bir yolu yok mu?

Bana bu iki hata da çıktığında bir SSD almıştım. Yine aynı hata çıktı 16GB içine dosya dahi yazılmamış 0 bir USB ye yazmıştım sistemi. O şekilde çözdüm.

2.0 bir USB ye yazmayı denesen. 16 gb olur. Benim fikrime göre EFİ de bir sıkıntı var gibime geliyor. Yoksa çoktan kuruluma ulaşmamız lazımdı.

BİOS ayarlamalarını doğru yaptığından emin misin?

2.0 bir USB ye yazmayı denesen. 16 gb olur. Benim fikrime göre EFİ de bir sıkıntı var gibime geliyor. Yoksa çoktan kuruluma ulaşmamız lazımdı.

BİOS ayarlamalarını doğru yaptığından emin misin?
BIOS ayarlarının ekran görüntülerini atarım birazdan hocam

Geri
Yukarı