OpenCore Monterey HDMI çalışmıyor

Avdlew

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
İntel UHD 630
İşlemci
İntel İ5 10210U
Honor MagicBook X15 model bilgisayarıma MacOS Monterey kurmuştum fakat Asus VP247 model monitörüme görüntü alamıyorum. Bu rehber yardımıyla yapmayı denedim ancak başarılı bir sonuca ulaşamadım. Ayrıca Monitörde sadece VGA girişi bulunduğu için VGA-HDMI dönüştürücü kullanıyorum. Ne yapmam gerekli?

Dönüştürücüden dolayı da görüntü vermiyor olabilir, HDMI olan başka bir ekran ile dener misiniz, TV vs. olabilir.

Dönüştürücüden dolayı da görüntü vermiyor olabilir, HDMI olan başka bir ekran ile dener misiniz, TV vs. olabilir.
Başka bir ViewSonic markalı monitöre HDMI ile bağladığımda da çalışmadı. Onun dışında iki tane HDMI girişli televizyona bağladığımda da çalışmadı.

O zaman yamada sıkıntı vardır, Hackintool ile doğru ayarları yapıp yama yapmayı deneyebilirsiniz.

O zaman yamada sıkıntı vardır, Hackintool ile doğru ayarları yapıp yama yapmayı deneyebilirsiniz.
Yamayı birkaç kez kontrol ettim, sadece işlemcimi Coffee-Lake, ekran kartımı İntel İris Plus 655 olarak gösteriyor.

Şunları eklemek istiyorum:
Ek Açıklama 2023-03-03 175455.png

CPU-Z programından ekran kartıma baktığımda "Intel UHD Graphics" olarak gözüküyor.
Ekran Resmi 2023-03-03 21.06.09.png

Hackintool programında, Platform ID'leri deneyerek ekran kartı olarak "Intel UHD Graphics" ismini bulmaya çalıştım ama bulamadım. Nasıl bir işlem uygulamam gerekli?

Son düzenleme:
UHD630 için olan yamaları dene. Buraya bir göz at :)

Geri
Yukarı