Opera açık olan tüm pencereler yer imine nasıl eklenir?

Opera tarayıcısında böyle bir ayar yok. Sadece Chrome, Edge, Brave üzerinde var diye biliyorum. Belki Vivaldi tarayıcısında da vardır. Opera zaten gizlilik sorunlarından dolayı tavsiye ettiğim bir tarayıcı değil. Bir de kendini ayrı bir tarayıcı gibi gösterip, temelde Chromium bağlı olmasına rağmen böyle basit şeyleri bile sunmayan garip bir yaklaşımları var.

Screenshot_9.png

Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

Opera tarayıcısında böyle bir ayar yok. Sadece Chrome, Edge, Brave üzerinde var diye biliyorum. Belki Vivaldi tarayıcısında da vardır. Opera zaten gizlilik sorunlarından dolayı tavsiye ettiğim bir tarayıcı değil. Bir de kendini ayrı bir tarayıcı gibi gösterip, temelde Chromium bağlı olmasına rağmen böyle basit şeyleri bile sunmayan garip bir yaklaşımları var.

Eki Görüntüle 828040

Eki Görüntüle 828041

Eki Görüntüle 828050

çok teşekkürler uğraştığınız için. operayı ve chrome'yi paralel kullanıyorum. bazı özelliklerinden dolayı, mecburum operaya malesef.
şuan eklenti aramaya başladım bu işi yapacak. heralde öyle çözeceğiz :(

Opera'nın eski geliştiricilerinin yeni tarayıcısı Vivaldi'ye göz atabilirsiniz. Opera'nın çoğu özelliğine sahip, hatta bazı özellikleri önce onlar getiriyor. Opera ise o özelliği görüp uyguluyorlar. Opera geliştirici tarafı baya vizyonsuz bir ekip haline geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı