Opera bağlantıları güvenli midir?

Sarpmanon

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben bir reklama tıkladım ve beni başka yerlere defalarca yönlendirdi. Kaynak Izleyicisinde bunlar gözüküyor. Sizce güvenli midir?

resim_2022-03-19_122602.png

Son zamanlarda bilgisayar virüsleri gibi şeylerde çok paranoyaklaştım.

Merhabalar, ben bir reklama tıkladım ve beni başka yerlere defalarca yönlendirdi. Kaynak ızleyicisinde bunlar gözüküyor. Sizce güvenli midir?

Eki Görüntüle 1336329

Son zamanlarda bilgisayar virüsleri gibi şeylerde çok paranoyaklaştım.

Bunlar yüksek ihtimal Opera'nın bağlandığı sunucular veya siteler endişelenmeyin.
Ama emin olmak için AV ile tarama yapabilirsiniz tabii.

Malwarebytes ardından sisteminde kurulu olan bir Anti-Virüs ile tara. Bir şey çıkmazsa yüksek ihtimal temizdir.

Malwarebytes ve sistemimdeki bir antivirüs ile tarattım ve sıkıntı yok.
Bunlar yüksek ihtimal Opera'nın bağlandığı sunucular veya siteler endişelenmeyin.
Ama emin olmak için AV ile tarama yapabilirsiniz tabii.
Beni başka sayfalara 300 kere yönlendirdikten sonra benin Google'a yönlendirdi üstüne birde phishing ile bir hesabım çalınınca bayaa endişelendim.

Malwarebytes ve sistemimdeki bir antivirüs ile tarattım ve sıkıntı yok.

Beni başka sayfalara 300 kere yönlendirdikten sonra Benin Google'a yönlendirdi üstüne bir de phishing ile bir hesabım çalınınca bayağı endişelendim.

Hata sizde yönlendirme sitelerini hayatta kullanmam hemen kapatırım bir de.
Phishing ile hesabınız nasıl çalındı?

Hata sizde yönlendirme sitelerini hayatta kullanmam hemen kapatırım bir de.
Phishing ile hesabınız nasıl çalındı?

Birisi bana bir link gönderdi ve tıklamamam gerektiğini bildiğim halde tıkladım. Çok önceydi. Tıklamamın ardından bana bir mail geldi ve mail "hesabınızdaki e-posta ve şifre değiştirildi" tarzındaydı. Hesabı destek ekibi ile iletişime geçerek kurtarmıştık.

Birisi bana bir link gönderdi ve tıklamamam gerektiğini bildiğim halde tıkladım. Çok önceydi. Tıklamamın ardından bana bir mail geldi ve mail "hesabınızdaki e-posta ve şifre değiştirildi" tarzındaydı. Hesabı destek ekibi ile iletişime geçerek kurtarmıştık.

Tabii dikkatte yarar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı