Opera cashback nedir?

GHOST.BDD

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 3600 / MSI CORE FROZR L / 16GB 3000MHZ RAM /GIGABYTE EAGLE RTX 4060 8GB / DARK GUARDIAN KASA / WD BLUE SN570 500GB M.2 SSD+ WD BLUE 500GB SATA SS / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Merhaba bugün Opera'yı açıp YouTube'a tıkladığım da bana Opera cashback diye bir sekme açtı. Bu sekmeyi kapattım ve opera.com adresinden böyle bir ürün olduğunu gördüm. Linke tıkladım ve ikisinin de linki aynı idi fakat iki şey gözüme çarptı birinci husus: Birinin linkinde sayılar var diğerinde ise araç yüklendi gibi bir şey yazıyor İngilizce fakat hiçbir eklenti göremedim indirilenleri de kontrol ettim. İkinci husus: Bir linkte Opera'nın o simgesi var diğerinde ise kağıt simgesi. Opera'ya 5-6 kez virüs taraması yaptım, indirilenleri kontrol ettim hatta başlatma seçeneklerini ve görev yöneticisinde ki uygulamaları da kontrol ettim fakat bir şey bulamadım. Şimdi virüs taraması yapıyorum sizce bir şey çıkar mı? PC'me virüs girmesinden korkuyorum.

Sıkıntı yok yeni güncelleme ile kendi reklamlarını falan yaptılar herhalde bana da aynı sekme geldi.
Sağ olun akıl sağlığımı yitirecektim biraz daha cevap alamasaydım.

Geri
Yukarı