Opera GX Nedir?

Malekith

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Technopat'ta gezinirken yanda reklamını gördüm oyuncu koltuğundan sonra bir de oyuncu tarayıcısı çıkartmışlar, nedir şimdi bu? RAM limitleme falan varmış içerisinde özelliklerini sayar mısınız?

1567162433586.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada bahsedilmiş. Açıkçası düz Opera daha çok hoşuma gidiyor.

Burada bahsedilmiş. Açıkçası düz Opera daha çok hoşuma gidiyor.

Birazda kendi sitesine baktım rezalet yaptıkları tek şey RAM ve CPU limiti, RGB, AdBlock ve VPN'de zaten normal Opera'da var onu da yaptık diye göstermişler ama bari bir işe yarasalar ikisi de düzgün çalışmıyor. Kısaca bu tarayıcıda çöp.

Sadece tasarım için çıkarıldığını düşündüğüm bir tarayıcı. RAM limiti olduğunu söylüyorlar ancak işe yaradığını düşünmüyorum. Opera Stable , GX'e göre daha iyi.

Bellek ve CPU sınır koymak bir işe yaramıyor. Çoğu sitede hata vermesine neden oluyor.
Sadece tasarım olarak değişik ve tarayıcı sesleri eklenmiş. Ayrıca yeni sekme sayfasında sadece oyun haberleri sunuyor.

Opera ilk tasarlayan ve geliştiren insanların, Yeni tarayıcıları Vivaldi'ye Razer ile anlaşmalı renklendirme getirdikten sonra çıkarmaları da ayrı bir ironi.
Bu arada daha beta olarak geçiyor. Normal operaya göre daha geç güncelleme alıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı