Opera dosyalarında bulunan virüs gerçek midir?

Dustin

Hectopat
Defender'ın hatası olabilir mi? Bilgisayarıma daha 8 saat önce format atmıştım, yani virüs bulaşmış olması veya indirmiş olmam imkansız. Driverlardan ve Opera'dan başka bir şey kurmadım bilgisayara henüz.

1630419073991.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Defender'ın hatası olabilir mi? Bilgisayarıma daha 8 saat önce format atmıştım, yani virüs bulaşmış olması veya indirmiş olmam imkansız. Driverlardan ve Opera'dan başka bir şey kurmadım bilgisayara henüz.

Eki Görüntüle 1154226

Bende anlayamadım ama Opera GX dosyasında fark etmiş bilen biri yazar herhalde.

Ben Kaspersky ile tarama yaptığımda temiz çıkmıştı.

Fakat Opera casus yazılım içeriyor yani Opera'yı kaldırsanız bile sisteminizden silemediğiniz dosyaları mevcut biraz araştırırsanız görürsünüz zaten Opera casus yazılım içeriyor bu da içinde virüs olma ihtimalini de gösteriyor.

Ben Kaspersky ile tarama yaptığımda temiz çıkmıştı.

Fakat Opera casus yazılım içeriyor yani Opera'yı kaldırsanız bile sisteminizden silemediğiniz dosyaları mevcut biraz araştırırsanız görürsünüz zaten Opera casus yazılım içeriyor bu da içinde virüs olma ihtimalini de gösteriyor.
Chrome'a geri dönme vakti gelmiş o zaman desenize.

Chrome'a geri dönme vakti gelmiş o zaman desenize.
Biraz araştırırsanız Opera’nın kendi başına bir casus yazılım olduğunu çok rahat görürsünüz Opera’nın VPN’ine gelicek olursak bağlandığınız andan itibaren bütün verilerinizi Facebook gibi şirketlere veriyor.

Örnek bir kaynak:
[/URL][/URL]

Biraz araştırırsanız Opera’nın kendi başına bir casus yazılım olduğunu çok rahat görürsünüz Opera’nın VPN’ine gelicek olursak bağlandığınız andan itibaren bütün verilerinizi Facebook gibi şirketlere veriyor.

Örnek bir kaynak:
[/URL][/URL]
2 seneden beri kullanıyorum, alabilecekleri birşeyim kalmamıştır zaten, ne varsa alınmış ve satılmıştır. Bu saatten sonra silsem ne silmesem ne :D.
Bugün yine buldu :D

1630666031608.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı