Çözüldü Opera google.com gizlilik hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Ryzen 5 1600AF 3.8 All Core / Asrock B450M Pro4 / HyperX Fury 2x8 3600Mhz Cl16 OC / SilverStone PermaFrost 240 / EVGA RTX 3060Tİ FTW3 Ultra LHR / XPG İnvader
Google'de bir şeyt bakacakken gizlilik hatası vermeye başladı Google ile bağlantılı hiçbir yere giremiyorum ve arama yapamıyorum. Tek yapabildiğim site URL'lerini kopyalayıp erişmek oluyor.

Farklı bir bilgisayardan çalışan sertifika alıp yapıştırıyorum yine çözüm olmuyor.

İşin garip yanı ise Chrome'de bir sorun yokken tüm sorun Opera'da gx denedim aynı normal Opera denedim yine aynı.

Çözüm

Çözüm
Maalesef o da bulunmamakta. Boşuna da format atmak istemiyorum açıkçası sırf Opera yüzünden.

Buradaki çözümü dener misiniz?

Bende de olmaya başladı. Opera GX kullanıyorum. Sanki bende sadece vpn açıkken öyle oluyor. Resimli doğrulama yapıyorum giriyor. Bunu yazarken vpn açmadan denedim ve girdi.

Nasıl çözüm buldun paylaşır mısın yazılanları okudum ama oradaki çözümler çalışmadı.

Bu linkte olanı deneyin.

Arkadaşımda oldu ancak bende olmadı bende olmadığında formatta istiyordu sistem o akşam yapıştırdım formatı çözdüm.

Farklı bir bilgisayardan sertifika kopyalayarak farklı sertifika aşılamaya çalışın. Bende o da çalışmamıştı.

Bu linkte olanı deneyin.

Arkadaşımda oldu ancak bende olmadı bende olmadığında formatta istiyordu sistem o akşam yapıştırdım formatı çözdüm.

Farklı bir bilgisayardan sertifika kopyalayarak farklı sertifika aşılamaya çalışın. Bende o da çalışmamıştı.
Teşekkürler
Bu linkte olanı deneyin.

Format atmadan bir çözüm buldum. Geçmişi temizledim ve malwarebyts ile bir temizledim bilgisayarı düzeldi sanırım kmspico yüzünden oldu tekrar teşekkürler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı