Opera GX aralıklarla çöküyor

HeIchDei

Hectopat
Daha fazla  
Opera GX kullanıyorum birkaç yıldır, gayet de memnundum normalde. Farklı çalışma alanları, işlemci ve RAM kullanımı sınırlandırma, dahili Instagram WhatsApp vs. çok işime yarıyordu gayet memnundum. 1-2 ay önce yerimi ekleyememeye başladım. Kalbe tıkladığında sekme çıkıyor, sonrasında donuyordu. Açıkçası biraz üşenmiştim araştırmaya, zaten kullandığım sekmeler sürekli açıktı sık kullandıklarımı açık tutuyordum her zaman. Birkaç hafta önce sanırım, durduk yere çöktü tarayıcı. Ne yapıyordum hiç hatırlamıyorum ama kullanıyordum, bir anda dondu ve kapanıp açıldı. Üstte "Opera bir çökmeden kurtarıldı" tarzı bir yazı belirdi. Üzülmüş ve sinirlenmiştim ama nafile, gitti tüm sekmeler. O an kullandıklarımı tekrar açtım, yine sık kullandıklarımı açtıkça kapatmıyor yan yana diziyordum. Ancak bugün bir daha çöktü. Sürekli olarak böyle çökecek mi? Şu an yerimi ekleyebiliyorum bir sorun olmuyor. Başka bir tarayıcıya da geçmek istemiyorum gayet memnunum bundan dediğim gibi ama bu çökmeler sürekli devam ederse diğer tarayıcılara bir şans vermek zorunda kalacağım.

Başlat>Ayarlar>Uygulamalar>Sorun olan program(sizde Opera) tıklayıp>Gelişmiş> Sıfırla

Adımlarını izleyip deneyin. Aynı sorun devam ederse komple silip yeniden kurmayı deneyin.

Şu adımları takip etmeyi deneyin:
>opera://update
>Geri getir...
>İlk seçenek
>Geri getir
how to recover.gif

Sistem özelliklerinizi belirtir misiniz?

Ryzen 3 2200G.
Radeon R7 250.
ASUS Prime A320.
Kingston 1x8 GB.

Şu adımları takip etmeyi deneyin:
>opera://update
>Geri getir...
>İlk seçenek.
>Geri getir.
Eki Görüntüle 1027424

Kapanan sayfalarda bir sorun yok bir şekilde bulurum hepsini, sürekli bu şekilde çökmesi sıkıntı sadece.

Başlat>ayarlar>uygulamalar>sorun olan program(sizde Opera) tıklayıp>gelişmiş> sıfırla.

Adımlarını izleyip deneyin. Aynı sorun devam ederse komple silip yeniden kurmayı deneyin.

Hemen deniyorum, umarım tekrarlanmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı