Opera GX gerçekten iyi mi?

İnternette tanıdığım kim varsa Opera GX'i övüyor. Peki bu tarayıcı söylenen gibi iyi mi? Kişiselleştirme dışında pek de bir şeyi yok. Ben performans olarak nasıl etkiler onu da merak ediyorum. Google Chrome'dan Opera GX'e geçmek ne kadar doğru? Düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim.

Kurması rahat bir program. Bir şans verip deneyin hoşunuza gitmezse kaldırırsınız.

Ne alaka ya? Boş tarayıcı önermeyin. Daha çok RAM kullanıyor gereksiz olarak, artı olarak da verileri satıyor, kullanıyor. Bence en iyisi Brave, Edge'den de hızlı.
Çoğunluğun kullandığı Chrome boş bir tarayıcımı dostum neden bu kadar yükseldin anlamadım sadece arama yapıp sitelere girdiğin bir tarayıcı için.

İnternette tanıdığım kim varsa Opera GX'i övüyor. Peki bu tarayıcı söylenen gibi iyi mi? Kişiselleştirme dışında pek de bir şeyi yok. Ben performans olarak nasıl etkiler onu da merak ediyorum. Google Chrome'dan Opera GX'e geçmek ne kadar doğru? Düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim.
Chrome kur geç görev yöneticisinden işleme önceliğini düşüğe al 🤠. Daha mantıklı GX ten. Gmaillerinin çinde rulet gibi seçilip hacklenmesini ve herkesin öve öve bitiremediği balon gibi limiterleri kullanmak istiyorsan kullan. Zaten limiter açıcan herşey yavaş yüklenecek o zaman ne manası kaldı oyun oynarken browser kullanmanın?

Opera GX öven kişiler.

shutterstock_735971812-1024x683.jpg

2023-08-09_13-09.png

Geri
Yukarı