Opera GX güncelleme nasıl yapılır?

Sol üstteski simgenin üstünde kırmızı bir nokta çıkıyor. Orada güncellemeyi tamamlamak için yeniden başlat gibi bir şeyler yazıyor.

Evet arkadaşlar Opera GX kullanıcısıyım ve tarayıcıya güncelleme gelmiş mi diye nasıl bakabilirim?
@Yener K. @Eray T
URL çubuğuna opera://update yazıp aratırsan güncelleştirme sayfasına götürür seni.
O anlamda demedim hocam. Opera GX tarayıcısının biraz sıkıntılar var.
Tarayıcı hala erken erişimde ve topluluğun fikirleri, istekleri dinlenerek geliştiriliyor. Zaman zaman hataların problemlerin olması normal, eğer ben hatalara gelemem diyorsanız birkaç özellik dışında hemen hemen aynı özellikler ve arayüzüne sahip olan normal Opera'yı kullanabilirsiniz.

URL çubuğuna opera://update yazıp aratırsan güncelleştirme sayfasına götürür seni.

Tarayıcı hala erken erişimde ve topluluğun fikirleri, istekleri dinlenerek geliştiriliyor. Zaman zaman hataların problemlerin olması normal, eğer ben hatalara gelemem diyorsanız birkaç özellik dışında hemen hemen aynı özellikler ve arayüzüne sahip olan normal Opera'yı kullanabilirsiniz.

Bana para versen Opera kullanmam. 2016 yılında Çinli bir firmaya satıldığından beri veri çaldığı söyleniyor. Normal Opera bile sıkıntılı. İkisi de çok hantal, sağı solu belli olmayan dandik tarayıcılar. Reklam engelleyicisi bile düzgün çalışmıyor. VPN desen çok yavaş. Kısaca çöp.

Bana para versen Opera kullanmam. 2016 yılında Çinli bir firmaya satıldığından beri veri çaldığı söyleniyor. Normal Opera bile sıkıntılı. İkisi de çok hantal, sağı solu belli olmayan dandik tarayıcılar. Reklam engelleyicisi bile düzgün çalışmıyor. VPN desen çok yavaş. Kısaca çöp.
Daha önce kullanmamış birisine göre fazla ön yargılı konuşuyorsun, Opera'nın tarayıcı geliştirme bölümünün Çinli bir grup yatırımcıya satılmış olduğu doğru, fakat bu, şirketin senin bilgilerini sattığı anlamına gelmez. Opera hala Norveç'te konumlanmakta olup Norveç'in gizlilik yasalarına uymak zorundadır. Bilgilerinin ne amaçla nasıl kullanıldığı gizlilik politikasında detaylıca açıklanıyor.

9 aydır Opera GX, yaklaşık 4-5 yıldır normal Opera kullanıyorum. Diğer tarayıcıları da denedim fakat benim ihtiyaçlarıma en çok uyan Opera tarayıcıları oldu.

Reklam engelleyicisinin ve VPNin düzgün çalışmaması sistemden sisteme değişir. Bunları etkileyen birçok faktör vardır. Sende çalışmamış olması herkeste aynı şekilde olduğu anlamına gelmiyor.

Ben bu zamana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Geri
Yukarı