Opera GX varsayılan tarayıcı nasıl yapılır?

ErdemdDL

Hectopat
Daha fazla  
Ben genelde her zaman Chrome kullanırdım fakat canlı derse giremezdi hata verirdi. Bende Opera'yı çok sevmem ama Opera GX güzel ve sevdim fakat varsayılan tarayıcı yapmayı çözemedim. Yardım ederseniz. Not: Sadece Opera GX yüklü Opera yüklü değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
1608537571377.png

1608537587841.png

Ben genelde her zaman Chrome kullanırdım fakat canlı derse giremezdi hata verirdi. Bende Opera'yı çok sevmem ama Opera GX güzel ve sevdim fakat varsayılan tarayıcı yapmayı çözemedim. Yardım ederseniz. Not: Sadece Opera GX yüklü Opera yüklü değil.

Windows ayarlarına varsayılan uygulamalar yazıyorsun oraya girdiğinde altlarda bir yerde web tarayıcısı var oraya tıklayıp Opera GX'si seçiyorsun.

• Başlata ''Varsayılan uygulamalar'' yazın.
  • Önünüze çıkan ''Varsayılan uygulamalar''a tıklayın.
  • Karşınıza çıkan pencerede ''Web tarayıcısı''na tıklayıp Opera GX'i seçin.

1608537608421.png

1608537625119.png

Opera GX ayarlar kısmında, CTRL+F yapın. Ardından "varsayılan tarayacı" yazıp aratın. Zaten oradan sonrası kolay adımları takip edin.

Geç değil, hala Opera spyware'ini bırakıp Vivaldi'ye geçebilirsiniz. Hem daha hızlı, hem gizliliğinize saygı duyan bir tarayıcı. Opera ise kesinlikle değil :3

Yine de verilerinizi Çin'lilere elinizle vermek istiyorsanız Uygulamalar > Varsayılan uygulamalar kısmından yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı