Opera GX kullanılır mı?

Hocam Opera GX tabii ki de kullanılır. Veri satma gibi herhangi bir olayı yok. Kendim 3 ay deneyimleyip Google Chrome'a geri döndüm. Çok memnun kalmıştım.
Memnun kaldıysan neden geri döndün?

Alternatif tarayıcılar çok daha hızlı ve stabil. Saçma sapan ''Gaming'' adı altında modifiye edilmiş şahinden farkı yok.

Opera GX'in tasarımı çok hoşuma gidiyor ama bazı kişiler veri satıyor falan diyor pek inanmıyorum çünkü diğer tarayıcılar da veri satıyor.
Benim sorum şu: Opera GX kullanılır mı? Kullanılmaz ise nedeni ne? Veri satıyor demeyin başka neden söyleyin.
Kullanırsın ama Chrome daha iyi.

Memnun kaldıysan neden geri döndün?

Alternatif tarayıcılar çok daha hızlı ve stabil. Saçma sapan ''Gaming'' adı altında modifiye edilmiş şahinden farkı yok.
Geri dönmemin sebebi donanımım iyi olduğu için Google Chrome daha hızlı çalışıyordu. Opera GX bana biraz ağır geldi. Ama yinede çok memnun kalmıştım dostum.
Lütfen yanlış bilgi vermeyin. Nereden biliyorsunuz satmadığını? Yoksa Opera'da mı çalışıyorsunuz?
Sattığını nereden biliyorsunuz hocam?

Gizlilkte Chrome'la neredeyse aynı verinizi satar söyleyeyim veri takıntınız var ise kullanmayın zaten genel olarak hız, RAM tüketimi açısından berbat bir tarayıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı