Opera GX kullanılır mı?

F

Firefox'da arka planı değiştirememiz canımı sıkıyor benim şahsen.
arka plan derken? wallpaper'dan bahsediyorsunuz sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anlık Brave rahat gibi, alışması da kolaymış Edge'e benziyor.

Ben de dün itibarıyla Brave kullanmaya başladım, ben de Edge kullanıyordum. Edge en başında hızlı bir browser bence, ancak klasik Microsoft, her şeyini entegre etti ve bayağı bir kullanılmayan özellikle doldurdu. Brave en azından opsiyonel olarak sunuyor ve açıp kapatabiliyorsun. Tek sorun senkronizasyon sorunu sanırım, onda da güvenli olduğunu taahhüt eden bir tarayıcının verilerini kendi sunucusunda senkronize etmesi ne kadar güvenilir görülür bilemiyorum.

Arka plan derken? Wallpaper'dan bahsediyorsunuz sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya hocam yine de direkt ayarlardan değistiremiyorsun bir uğraşmak var bir de adamların kendisi ekleyip kişiselleştirmen var bu 2'si arasında dağlar kadar fark var.

Normalde Edge kullanıyorum ama son zamanlar çok sorunlu çalışıyor çözemedim. Gx'e geçiş yapılır mı?

Eğer hız güvenlik reklam engelleme VPN istiyorsanız Brave kullanın, oyuncuysanız pek önermesemde Vivaldi'ya da sade Opera kullanın, eğer gerçekten oyunculara senkronize olmuş bir tarayıcı istiyorsanız Opera GX kullanın hiç düşünmeden, şayet ben Brave kullanıyorum, oyun oynamıyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı