Opera GX mi Chrome mi?

Edge'in en hızlı tarayıcı olması bazı arkadaşların zoruna gıtmıs buyuk ıhtımalle bu arada Opera GX guvenlık sorunları olan arkada 1GB'ta yakın RAM kullanan ve fazla RAM kullanmasına rağmen cok yavaş ama siz kullanmaya devam edın sonucta YouTuber'lar falan kullanıyor kotu olsa kullanmazlar😂

Edge'in en hızlı tarayıcı olması bazı arkadaşların zoruna gıtmıs buyuk ıhtımalle bu arada Opera GX guvenlık sorunları olan arkada 1GB'ta yakın RAM kullanan ve fazla RAM kullanmasına rağmen cok yavaş ama siz kullanmaya devam edın sonucta YouTuber'lar falan kullanıyor kotu olsa kullanmazlar😂

Edge kötü diye bir şey dedim mi? Hayır. Soruda hangi tarayıcı en iyisi diye de sormuyor, o zaman Edge yazmak ne kadar mantıklı? Ha bu arada YouTube'dan tarayıcı görüp de onu kullanacak değilim.

Kanka haklısın da Edge de biraz fazla RAM yiyor belki benim sistemimle alakalıdır.

Edge veya Brave daha iyi olur. Şahsen GX i sadece tema ve arkaplan sesleri modlaması nedeniyle kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı