Opera GX sayfa çöktü

Ayhankazgın14

Decapat
Arkadaşlar bunu nasıl çözebilirim? Bugün başladı. Her saatte rahat 6-7 kez bu sorunu yaşıyorum ne yapabilirim?

resim_2021-04-03_220854.png

Arkadaşlar bunu nasıl çözebilirim? Bugün başladı. Her saatte rahat 6-7 kez bu sorunu yaşıyorum ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 956361
Normal Opera kullanırken bende de ara ara sayfalar çöküyordu. Operayı kapatıp tekrar açın. İnternet bağlantınızı kontrol edin. Modemi kapatıp açmayı deneyin. Operayı silip tekrar yüklemeyide deneyebilirsiniz.

Opera GX kaynak tüketimi çok iyi değil. Çok çabuk bellek kullanımı şişiyor.
Hangi uzantıları kullanıyorsun? Uzantı azaltarak belki biraz iyileştirme yapabiliriz.

Son düzenleme:
Reklam engelliyici kapatıp deneyin.
Yüksek bir eklenti yüzünden oluyor, sizin bulmanız gerek.

Daha bunu kullanalı birkaç ay oldu neyi ne yapacağımı bilmiyorum ekran görüntüsü ile yardım edebiliri misiniz?
Opera GX kaynak tüketimi çok iyi değil. Çok çabuk bellek kullanımı şişiyor.
Hangi uzantıları kullanıyorsun? Uzantı azaltarak belki biraz iyileştirme yapabiliriz.
uzantı?

Tarayıcı eklentilerinden bahsediyorum.
opera://extensions

Screenshot_2.png

Reklam engelleyiciyi kapatmak aksine reklamı abartan sitelerde takılmalara yol açıyor. Opera GX şu ayarlarını kapatıp, uBlock Origin ile birlikte kullanmanı öneririm.

Screenshot_1.png

Ama önceki mesajda yazdığım gibi çok yüksek bellek tüketiyor. Size Edge tarayıcısını tavsiye ederim.

Ayrıca Opera GX uzantı olmadan bellek tüketimi. Gördüğün gibi herhangi bir sayfa da açık değil. Ayrıca CPU aşırı kullanıyor. Sanki yetersiz kullanıcı tabanından dolayı, ekstra gelir için Mining yapıyor gibi bir his verdi. :D

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Edge tarayıcısına geçmeni şiddetle öneririm. Sadece uBlock Origin uzantısını yüklemen yeterlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı