Opera GX Twitch gözükmüyor

Ne işe yarıyor ben bilmiyorum da.
IDM bir indirme aracıdır, normal sunucu üzerinden indirmeleri hızlandırır, imza kısmından ulaşabilirsiniz. Bir de konuyu çözüldü olarak raporlamanız, diğer sorunları olan insanlar için çok büyük bi' fayda sağlar.

IDM bir indirme aracıdır, normal sunucu üzerinden indirmeleri hızlandırır, imza kısmından ulaşabilirsiniz. Bir de konuyu çözüldü olarak raporlamanız, diğer sorunları olan insanlar için çok büyük bir' fayda sağlar.

Öncelikle teşekkür ederim 1.si IDM ücretlimi 2.si ben Technopat'ta yeniyimde nasıl çözüldü diye raporlıycaz bilmiyorumda :D.
IDM bir indirme aracıdır, normal sunucu üzerinden indirmeleri hızlandırır, imza kısmından ulaşabilirsiniz. Bir de konuyu çözüldü olarak raporlamanız, diğer sorunları olan insanlar için çok büyük bir' fayda sağlar.

Bir de bir şey daha soracağım ben Twitch'i ynie aktif ettim ama basınca tekrar gidiyor basıyorum yok oluyor.

Son düzenleme:
@Sir Nuvero
1588411720581.png

Konun çözüldü olarak işaretlenmesi ve en iyi mesajı seçmen için.

Haa teşekkür ederim.
@Sir Nuvero çerezleri, tarama verilerini silip tekrar bakınız. Eğer olmazsa Opera Gx'i kaldırıp tekrar kurunuz.

Maalesef olmadı tek çare kaldırıp tekrar yüklemek sanırım.
Haa teşekkür ederim.

Maalesef olmadı tek çare kaldırıp tekrar yüklemek sanırım.

IDM paralımı opeayı tekrar kuruktan sonra onu da kuram bari.

@Sir Nuvero hayır, 1 ay ücretsiz. Bazı yollar ile süre bittikten sonra tekrar tekrar kurabiliyorsunuz. Bir de crack yolu var ama crack kullanmayınız.

1 Aydan sonra kullanmak için ne yapmalıyım paralıysa kaç TL.
Bazı dosya silme işlemlerinden sonra her ay bittikten sonra yeniymiş gibi kullanabiliyorsunuz ama satın almak daha mantıklı. Sınırsız olan modelleri 130₺'ye satılıyor.

Geri
Yukarı