Opera GX virüslü mü?

Kynxx

Centipat
Daha fazla  
Opera GX indirdikten sonra VirusTotal'de tarattığım zaman Malwarebytes (malware. Heuristic. 1003) diye bir virüs buldu (diğer antivirüslerde). Bulduktan sonra Kaspersky ile tam tarama yaptığımda herhangi bir şey bulmadı. Ama VirusTotal'de 3 antivirüs uygulamasıda buldu orijinal sitesinden indirdim. Sizce herhangi bir sorun var mı indirebilir miyim?

İndirdiğim site: Opera GX | Oyuncu Tarayıcısı | Opera

VirusTotal - File - 6465bbca71b060c94ee1f810547b60825e3fe14b48dd972e7d0c7a1f3d75ad0d - Google ...png

Son düzenleyen: Moderatör:
Opera GX indirdikten sonra VirusTotal'de tarattığım zaman Malwarebytes (malware. Heuristic. 1003) diye bir virüs buldu (diğer antivirüslerde). Bulduktan sonra Kaspersky ile tam tarama yaptığımda herhangi bir şey bulmadı. Ama VirusTotal'de 3 antivirüs uygulamasıda buldu orijinal sitesinden indirdim. Sizce herhangi bir sorun var mı indirebilir miyim?

İndirdiğim site: Opera GX | Oyuncu Tarayıcısı | Opera

Eki Görüntüle 1572930

Doğru yerden indirdiysen eğer sorun yok. Ben .exe dosyası (Kurulum dosyası) oluşturuyordum, sadece resimler olmasına rağmen Windows Defender bu .exe dosyamda virüs var diyor. Ama yok işte. Umarım anladın ne demek istediğimi. :D

Geri
Yukarı