Opera GX vs Google Chrome

Hangisi daha iyi ?

• Oy verenlerin toplamı
    40
Opera GX daha ağır çalıştığını belirttim. Opera kullanacaksanız, normal versiyonunu kullanın.

@ne carsafi ya VPN'i gizlilik gerektiren işler için kullanılmaz. Kendi reklam engelleyicisi kötü. Ekran alıntsı aracı için diyecek bir şey yok fakat kendisi tek başına Opera kullanmak için yeterli bir sebep değil.

Bence çok iyi. Ve oldukça yeterli bir sebep. Sen kullanmazsana kullanma. Bu beni ilgilendirmez. Sen kullanmak istiyorsan kullan.

Bence çok iyi. Ve oldukça yeterli bir sebep. Sen kullanmazsana kullanma. Bu beni ilgilendirmez. Sen kullanmak istiyorsan kullan.
Dalga mı geçiyorsun? Bu bir karşılaştırma konusu, kimseye kullanmayın diye diretmedim. Üstelik hiç kullanmıyorum da demedim.

Hocam gördüğüm kadarıyla çok agresif birisiniz. Dün de bana böyle yaptınız, ister opera kullanırım ister duck duck go, bu sizi ilgilendirmez. Tavırlarınıza çeki düzen verin derim. Sadece bir uyarı, negatif olarak algılamayın. :)

Geçen ay boyunca Opera GX'i deneyimledim, Chrome'nin sadeliğine alıştıktan sonra bana karışık geldi açıkçası. İllaki alışınca böyle bir durum oluşmuyordur ancak bana göre değil, tarayıcıya entegre şekilde gelen VPN'i ise hiç kullanmadığım için işime yaramadı. Bana göre Chrome akıcı ve sade, tabii ki akıcılık ve sadelik kişiden kişiye değişebilen bir kavram ben sadece kendi görüşümü belirtmek istedim.

Geri
Yukarı