Opera GX vs Google Chrome

Opera GX kullanıyorum. Son zamanlarda kafama takıldı sadece bende mi öyle diye ve gerçekten çok hantal bir tarayıcı. Kullanmamın tek sebebi üşengeçlik yoksa tahammül edilebilecek gibi değil cidden. Format attıktan sonra Chrome'a veya geçmeyi düşünüyorum, en azından daha iyi bir tarayıcı bulana kadar.

Silmek için format atmanız gerekmiyor.
Chrome güzeldir hızlıdır ve kaynak tüketimi düşüktür.
Edge de aynı şekilde güzel hızlı kaynak tüketimi hepsinden az.
Brave biraz kaynak tüketimi fazladır ancak hızlı ve güzeldir.
Vivaldi kaynak tüketimi Brave'e yakındır ancak Brave'den azdır çok özelleştirilebilir.

Birisi Opera hakkında konu açarsa beni etiketleyin.

Ben görürsem etiketlerim.

Çin'li kaçakçı vs ABD'li kaçakçı, hmmmmmmm.
Cevabım Firefox, Edge, Brave ve Vivaldi.

Adamlarda ne cesaret varsa hem ağır, çekilemez tarayıcı yapıyorlar hem de veri topluyorlar. Onu şimdi söylersem ban alacağım, kelimeye uyanlardan başka kimse kullanmaz.

Adamlarda ne cesaret varsa hem ağır, çekilemez tarayıcı yapıyorlar hem de veri topluyorlar. Onu şimdi söylersem ban alacağım, kelimeye uyanlardan başka kimse kullanmaz.
Hocam reklam diye bir yayılma politikası var ve ben ondan nefret ediyorum.
Ferrari gibi Firefox, Bugatti gibi Edge yerine led modifiyeli Şahin(Opera cieks) kullananlar var.

Hocam reklam diye bir yayılma politikası var ve ben ondan nefret ediyorum.
Ferrari gibi Firefox, Bugatti gibi Edge yerine LED modifiyeli Şahin(Opera cieks) kullananlar var.

Aslında Firefox biraz reklam yapmayı denese güzel olur Edge zaten Windows kurulduğunda reklamını yapıyor, gidiyor ama biraz daha artırsa güzel olur.

1617946485834.png

Aslında Firefox biraz reklam yapmayı denese güzel olur Edge zaten Windows kurulduğunda reklamını yapıyor, gidiyor ama biraz daha artırsa güzel olur.

Eki Görüntüle 965261
Hocam cidden pocket’e ve diğer minnak saçmalıklara bütçe ayıracağına reklam yapsalar iyi olur.
Edge her yerden fırlıyor zaten ilk kurulduğunda :D.

Geri
Yukarı