Opera GX vs Google Chrome

Hocam reklam diye bir yayılma politikası var ve ben ondan nefret ediyorum.
Ferrari gibi Firefox, Bugatti gibi Edge yerine LED modifiyeli şahin(Opera cieks) kullananlar var.

Tarih hocam Edge ile cieksi aynı anda kullanıyor. Cieksi açtığında hocayı ciddiye alamıyorum. Işıklı mışıklı.

Silmek için format atmanız gerekmiyor.
Chrome güzeldir hızlıdır ve kaynak tüketimi düşüktür.
Edge de aynı şekilde güzel hızlı kaynak tüketimi hepsinden az.
Brave biraz kaynak tüketimi fazladır ancak hızlı ve güzeldir.
Vivaldi kaynak tüketimi Brave'e yakındır ancak Brave'den azdır çok özelleştirilebilir.

Ben görürsem etiketlerim.
Chrome pek de iyi değil. Firefox öneririm. Hızlı, güvenlik ve gizlilik dostu. RAM kullanımı da fazla değil.

Edge, Brave veya Vivaldi kullnacağıma direk Chromium kullanırım. Sonuçta hepsi Chromium'dan türetiliyor.
Ben bir ara yayıncılardan özenip Opera GX kullandım ama hantaldı gerçekten. Bir de Opera veri kaçırıyor.

Ama Chromium Chrome'un aynısı yani Chromium kullanacağıma ungoogled Chromium kullanırım daha iyi ama Edge daha güzel.
Onun dışında Firefox da protonu açınca en sevdiğim tarayıcı oluyor fakat biraz ağır olduğu için şimdilik çok kullanmıyorum.

Ama Chromium Chrome'un aynısı yani Chromium kullanacağıma ungoogled Chromium kullanırım daha iyi ama Edge daha güzel.
Onun dışında Firefox da protonu açınca en sevdiğim tarayıcı oluyor fakat biraz ağır olduğu için şimdilik çok kullanmıyorum.
Normalde Firefox'ta Chrome teması kullanıyordum ama şu Proton hoşuma gitmedi değil. Deneyeyim bakalım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı