Çözüldü Opera GX YouTube koyu modda renk bozulması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zRamazan

Hectopat
Daha fazla  
PC/Opera gx kullanıyorum. Sorunum bir anda gerçekleşti. Arka planda League of Legends adlı oyunu oynuyordum. Sonra bölüm bitince değiştirmek için Alt Tab attım ve bir baktım YouTube böyle olmuş. Normalde her zaman zaten koyu modda kullanıyorum ama bir anda koyu renkler gitmiş arayüzünde. Lacivertle çizdiğim kısımlara bakın normalde böyle değildi ve sizde de böyle değildir muhtemelen. Bir anda YouTube arayüzünde ki griliklerin hepsi kayboldu ve her şey ya siyahlaştı ya da gördüğünüz gibi beyazlaştı. Koyu modu kapatıp aydınlık moda geçmeye çalışıyorum olmuyor. Hiçbir şey değişmiyor. Normalde süre çubuğunun en son yerinin sağı gri olur yüklenen kısımı belirtmek için ama gördüğünüz gibi siyah olmuş ve çubuğun etrafı bem beyaz parlıyor ve bu çok rahatsız edici nasıl düzeltebilirim? Çık gir yaptım, hesabı kapatıp açtım, telefondan YouTube'a girdim orada koyu mod normal bir şekilde çalışıyor, Opera'yı kapatıp açtım. Hiçbir şey değişmedi gri rengi hala yok. Aydınlık moda da basıyorum ama geçmiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1685638649899.png

1685638717910.png

1685638853312.png

1685638890764.png

Geri
Yukarı