Opera reklam çıkmaya başladı

Sanırsam easter egg gibi bir şeydi çünkü bugün hiç böyle bir reklam çıkmadı.Keşke ekran görüntüsü alabilseydim hatıra kalırdı :D

Opera kendi reklam engelleme filtrelerinin yetersiz olduğunu söylüyoruz.
Bağlantıda tarayıcısı ayar önerisi ve reklam engelleme uzantısı önerdim.

Opera kendi reklam engelleme filtrelerinin yetersiz olduğunu söylüyoruz.
Bağlantıda tarayıcısı ayar önerisi ve reklam engelleme uzantısı önerdim.
Hocam merhaba bi konu hakkında yardımınız lazım size nasıl ulaşabilirim. Yeni kayıt oldum foruma özel mesaj sekmesini bulamadım

Konuyu yeniden canlandırıyorum YouTube video giriş reklamları çıkmaya başladı video ortasındakiler yok ama reklam engelleyicim açık.

Opera'nın kendi reklam ve izleyici engelleme ayarını kapatın. Sadece uBlock Origin uzantısını kullanın. Birden fazla uzantı kullanmayın. Bazı uzantılar sitelere yakalandığından reklamları görebiliyorsunuz ya da bu tarz sorunlar yaşıyorsunuz.

Screenshot_1.png

İlk olarak önerdiğim fitlreleri etkinleştirin. Sonra ön belleğini temizleyip, tekrar filtrelerini güncelleyin.

Screenshot_4.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Ayrıca lütfen tarayıcınızın eklenti sayfasının görüntüsünü paylaşın. Anti-virüs yazılımları daha fazla tercih edilmek için reklam ve izleyici engelleyen uzantılar çıkarmaya başladı. Bunlar Adblock, Adblock Plus gibi yetersiz olduklarından bu tarz sorunlara yol açıyorlar.

Opera'nın kendi reklam ve izleyici engelleme ayarını kapatın. Sadece uBlock Origin uzantısını kullanın. Birden fazla uzantı kullanmayın. Bazı uzantılar sitelere yakalandığından reklamları görebiliyorsunuz ya da bu tarz sorunlar yaşıyorsunuz.

Eki Görüntüle 1020124

İlk olarak önerdiğim fitlreleri etkinleştirin. Sonra ön belleğini temizleyip, tekrar filtrelerini güncelleyin.

Eki Görüntüle 1020128

Eki Görüntüle 1020130

Eki Görüntüle 1020129

Ayrıca lütfen tarayıcınızın eklenti sayfasının görüntüsünü paylaşın. Anti-virüs yazılımları daha fazla tercih edilmek için reklam ve izleyici engelleyen uzantılar çıkarmaya başladı. Bunlar Adblock, Adblock Plus gibi yetersiz olduklarından bu tarz sorunlara yol açıyorlar.
Teşekkürler :)

Geri
Yukarı