Opera sağ tık seçenekleri düzenlenebilir mi?

Anydactly

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sağ tık basınca çıkan seçeneklerde hayatım boyunca kullanmadığım, kullanmayacağım şeyler var. Bunların ben bazılarını kaldırmak istiyorum. Arada sırada yanlışlıkla basınca ayrı sinir oluyorum. Bunları düzenleyebileceğim ayar veya ayrı bir program var mı? Aynı soru Windows sağ tık seçenekleri içinde geçerli.

1631492708602.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ tık basınca çıkan seçeneklerde hayatım boyunca kullanmadığım, kullanmayacağım şeyler var. Bunların ben bazılarını kaldırmak istiyorum. Arada sırada yanlışlıkla basınca ayrı sinir oluyorum. Bunları düzenleyebileceğim ayar veya ayrı bir program var mı? Aynı soru Windows sağ tık seçenekleri içinde geçerli.

Eki Görüntüle 1164650
Windows için bu var;

Neden Google'da arama yapmadan direkt buraya konu açıyorsunuz?

Windows için bu var;

Neden Google'da arama yapmadan direkt buraya konu açıyorsunuz?

Google'de cevabını bulabileceğime inanmadığım bi soruydu o yüzden. Günde açılan konuların yarısının cevabı zaten vardır Google'de kimse konu açmasın o zaman.

Google'de cevabını bulabileceğime inanmadığım bi soruydu o yüzden. Günde açılan konuların yarısının cevabı zaten vardır Google'de kimse konu açmasın o zaman.
Bence de. Google üzerinden cevapları bulunabilecek konuların bir de burada açılması çok saçma. Konu kirliliği resmen.

Geri
Yukarı