Opera videolarda donma ve yırtılma

Bu eklentiyi kurup seçenekleri resimdeki gibi yapın.

1614698779015.png

Yırtılmadan kastınız nedir?
Oyunlardaki V-Sync/G-sync/FreeSync olayıyla aynı. Avucumun içi gibi büyük kareler laglı bir şekilde ilerliyor videoda. Veyahut yatay şekilde dikdörtgenler şeklinde ilerliyor. Videodan videoya değişiyor durum.

Bu eklentiyi kurup seçenekleri resimdeki gibi yapın.

Eki Görüntüle 903115
Tamamen düzelmedi ama daha iyi gözüküyor. Yırtılmalar için Ati Catalyst'ı biraz daha kurcalamam gerek sanırım.

Son düzenleme:
Oyunlardaki V-Sync/G-sync/FreeSync olayıyla aynı. Avucumun içi gibi büyük kareler laglı bir şekilde ilerliyor videoda. Veyahut yatay şekilde dikdörtgenler şeklinde ilerliyor. Videodan videoya değişiyor durum.

Tamamen düzelmedi ama daha iyi gözüküyor. Yırtılmalar için Ati Catalyst'ı biraz daha kurcalamam gerek sanırım.
Sadece 1080P'de mi oluyor şu an?

Eski bilgisayarımda sürücü kurarken, Catalyst kontrol arayüzünü kurmadan daha iyi performans alıyordum. Sürücüyü kaldırıp, kurulum yaparken özel seçenekleri ile sadece ekran kartı sürücüsü yüklenecek şekilde yapar mısın?

Eski bilgisayarımda sürücü kurarken, Catalyst kontrol arayüzünü kurmadan daha iyi performans alıyordum. Sürücüyü kaldırıp, kurulum yaparken özel seçenekleri ile sadece ekran kartı sürücüsü yüklenecek şekilde yapar mısın?
Dediğinle birlikte farklı şeyleri de denedim ama nafile. Sanırım 2. elden uygun bir ekran kartı aramaya başlayacağım.
Bütün sürücüleri silip tekrardan yükledim + olarak Driver Booster indirdim ve Pro lisansı girip bilgisayarı tarattım. Güncel olmadığını gösterdiği sürücüleri, programları (Visual c++ vb.) kendim elle yükledim güncelledim, bilgisayarı yeniden başlattığımda sorunum halloldu. Şuan bir sıkıntım yok. Aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar varsa denesinler.

Not: Sakın Driver Booster programına otomatik olarak güncelletmeyin! Kendiniz elle güncelleyin! Bazı sürücüleri yanlış tanıdı, işlemcimi 5 serisi olarak gösterdi ve çoğu sürücünün eski versiyonlarını önerdi.

Yardımcı olmaya çalışan, ilgilenen dostlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. ( @Bozkurt1907 @342746 @Görkem Han @26318 )

Son düzenleme:

Geri
Yukarı