Opera vs Edge vs Vivaldi

lWhyMachineS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar bu 3 tarayıcı arasında kaldım. Sistemim 16 GB Ram vardır bana sadece hız, sayfa yükleme hızı ve açılma hızı önemli.

Lütfen sadece Hız ve Yükleme önceliği olarak öneri verirseniz mutlu olurum.

Microsoft Edge öneririm oldukça hızlı bir tarayıcı. Aynı zamanda Vivaldi de iyi bir tarayıcıdır. Opera nedense Çinli şirketlere satıldıktan sonra bana güvensiz gelmeye başladı.

Son düzenleme:
Sadece hız istiyorsanız Edge tabii ki ama kullanışlılık ve sadelik açısından Opera daha iyi çok fazla kişiselleştirmesi olan Vivaldi bazen kafayı yediriyor tamamen sadelik ve hız için Edge daha iyi tabii bir de burada karşılaştırdığın tarayıcılardan gizlilik bekleme hepsi çatur çutur satıyor.

Son düzenleme:
Opera eskiden güzeldi fakat tarayıcı doldurdukça doldurdulari, veri sattığı da söyleniyor zaten. Edge Chromium en iyisi Opera ile karşılaştıranlar Opera'da Adblock, VPN var falan diyorlar fakat 2 eklenti ile zaten bu özellikler ekleniyor. Hala eski Edge var zannedenler direkt gömüyor tarayıcıyı.

Opera eskiden güzeldi fakat tarayıcı doldurdukça doldurdulari, veri sattığı da söyleniyor zaten. Edge Chromium en iyisi Opera ile karşılaştıranlar Opera'da AdBlock, VPN var falan diyorlar fakat 2 eklenti ile zaten bu özellikler ekleniyor. Hala eski Edge var zannedenler direkt gömüyor tarayıcıyı.
Evet Opera da ki pinboard özelliğiniz hala neden olduğunu anlamış değilim onun yerine Chrome'daki okuma listesi gibi bir şey daha iyi olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı