Opera'da "tarayıcınız video kod açma işlemi sırasında bir hata ile karşılaştı" hatası

x86balendins

Yoctopat
Daha fazla  
Opera'da tarayıcınız video kod açma işlemi sırasında bir hata ile karşılaştı. (hata #3000) şeklinde bir hata alıyorum ve sadece kendi açtığım yayınlarda oluyor. Başka insanların yayınlarını izleyebiliyorum ancak insanlar beni Opera üzerinden izleyemiyor. Çerezleri temizlemeyi denedim, izleyici ve reklam engelleyiciyi kapatıp yayın açmayı denedim hatta bilgisayara format da attım sorun hala duruyor. Anladığım kadarıyla sesle ilgili bir sorun çünkü ses olarak vod parça 2 kullanınca yayını açmada bir sıkıntı olmuyor ancak bu sefer de yayındaki sesler kesik ve patlak çıkıyor. Şu anda son olarak bir ses Driver'ı yüklemeyi deneyeceğim o da olmazsa bir yardımcı olun gözünüzü seveyim.

Ses sürücüsünü de güncelledim olmadı. Sorun benim operamdan kaynaklı da olabilir. Bilgisayarı her açtığımda google.com ve bazı sitelerde bağlantınız özel değil hatası alıyorum. Her açtığımda Regedit'ten Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ProxySettingsPerUser'ın değerini 10 yapıp öyle giriyorum Opera'ya. Gözünüzü seveyim biri yardımcı olsun hasta olacağım. Kimle konuşsam ben senin yayınlarını görüyorum da giremiyorum diyor. Resmen yayıncı olma potansiyelim varsa bile gelişemiyorum, deli oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı