Opera'dan Brave'e geçiş

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Opera GX'den 10 dk kadar önce Brave'e geçiş yaptım haliyle sorularım var:
1)Reklam engelleyici standart da kalmalı mı yoksa agresife alayım mı gerek var mıdır?
2)Google mı Starpage mi kullanmalıyım?
3)Brave ödülleri nedir ve kripto para ile uğraşmak istemiyorsam hepsini kapatayım mı?
Cevaplarsanız çok memnun olurum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Standartta dursun, agresif belki yorabilir.
2- Google.
3- Uğraşmayacaksan hepsini kapat, ben de kapatmıştım.

Bu arada Brave biraz hantal ve kaynak tüketimi fazla, alternatif olarak Vivaldi de geçebilirsiniz.

Opera GX'den 10 dk kadar önce Brave'e geçiş yaptım haliyle sorularım var:
1)Reklam engelleyici standart da kalmalı mı yoksa agresife alayım mı gerek var mıdır?
2)Google mı Starpage mi kullanmalıyım?
3)Brave ödülleri nedir ve kripto para ile uğraşmak istemiyorsam hepsini kapatayım mı?
Cevaplarsanız çok memnun olurum :)
Ben de yaklaşık 1 hafta önce Opera'dan Brave'ye geçtim, gayet memnunum. Tek sorunum arama yaparken öneri sunmaması.

1- Standartta kullanıyorum şuana kadar yaklaşık 38.400 reklam engellediğini söylüyor, agresife gerek olduğunu düşünmüyorum.
2- Google öneririm, Startpage biraz karışık ve arama sonuçları karışık oluyor.
3-Brave tarayıcıda gezdiğinizde size kripto para veriyor, bunu içerik üreticilerine bağışlayabiliyorsunuz veya kendiniz harcayabiliyorsunuz. Çok az bir miktar olduğu için kapattım ben bu seçeneği.

3-Brave tarayıcıda gezdiğinizde size kripto para veriyor, bunu içerik üreticilerine bağışlayabiliyorsunuz veya kendiniz harcayabiliyorsunuz. Çok az bir miktar olduğu için kapattım ben bu seçeneği.
Tarayıcıda gezince PC'de mining mi yapıyor yoksa sadece ödül olarak mı veriyor.

1- Standartta dursun, agresif belki yorabilir.
2- Google.
3- Uğraşmayacaksan hepsini kapat, ben de kapatmıştım.

Bu arada Brave biraz hantal ve kaynak tüketimi fazla, alternatif olarak Vivaldi de geçebilirsiniz.
Teşekkürler ayarlar için ama daha yeni geçtik hele bi test edelim xD
Ben de yaklaşık 1 hafta önce Opera'dan Brave'ye geçtim, gayet memnunum. Tek sorunum arama yaparken öneri sunmaması.

1- Standartta kullanıyorum şuana kadar yaklaşık 38.400 reklam engellediğini söylüyor, agresife gerek olduğunu düşünmüyorum.
2- Google öneririm, Startpage biraz karışık ve arama sonuçları karışık oluyor.
Teşekkürler

Geri
Yukarı