Opera'dan Edge'e şifre aktarma

343248

Hectopat
Önceki konuda sizden tarayıcı önerisi istedim. Şimdi Edge kullanıyorum ama Opera'dan kalan çok fazla şifre var, bunları nasıl Edge'e aktarırım?

(Not: Elimde .csv dosyası var.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ben başaramadım, sanırım bir yöntemi yok. Ben çözümü dosyaya girip sitelere tek tek giriş yapıp kaydetmekle buldum.

Merhaba,

Chrome, Chromium, Edge hepsi aynı temelde çalışıor.

://flags altından şifre aktarımı (import) özelliğini ilk önce açmanız gerekecek. Daha sonra ayarlar/şifreler bölümünde şifrelerinizi içeri aktarabileceksiniz.

Not: Aynı işlemi yaptım, çalşıyor.

ref:

Merhaba,

Chrome, Chromium, Edge hepsi aynı temelde çalışıyorr.

://flags altından şifre aktarımı (import) özelliğini ilk önce açmanız gerekecek. Daha sonra ayarlar/şifreler bölümünde şifrelerinizi içeri aktarabileceksiniz.

Not: Aynı işlemi yaptım, çalşıyor.

Ref:

Bunlardan hangisini açmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• bandicam 2021-01-23 18-59-54-994.jpg
    bandicam 2021-01-23 18-59-54-994.jpg
    137,2 KB · Görüntüleme: 57
  • bandicam 2021-01-23 18-59-45-917.jpg
    bandicam 2021-01-23 18-59-45-917.jpg
    107 KB · Görüntüleme: 59
Merhaba,

Şimdi tekrar kontrol ettim, geçerli olan güncel yolu anlatıyorum. Google Chrome & Edge düzenli olarak güncelleme aldığı için ayarlar değişiyor, kaldırılmış (depricated) olabiliyor.

1. Google Chrome kur, ve şifrelerini buraya import et.
2. Edge 'yi aç, Ayarlar \ Tarayıcı Verilerini İçeri Aktar \ Google Chrome \ Kaydedilen Paralolar ile şifreleri içeri aktar.
3. Google Chrome'u kaldır.

Kolay gelsin,

Merhaba,

Şimdi tekrar kontrol ettim, geçerli olan güncel yolu anlatıyorum. Google Chrome & Edge düzenli olarak güncelleme aldığı için ayarlar değişiyor, kaldırılmış (depricated) olabiliyor.

1. Google Chrome kur, ve şifrelerini buraya import et.
2. Edge'yi aç, ayarlar \ tarayıcı verilerini içeri aktar \ Google Chrome \ kaydedilen paralolar ile şifreleri içeri aktar.
3. Google Chrome'u kaldır.

Kolay gelsin,

Çok teşekkür ederim yaptım oldu.

Geri
Yukarı