Operatörlerin hala devam eden başarısızlığı

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Hocam ben bu konu hakkında uzman değilim fakat sevdiklerime acil durumda ulaşamayacaksam bu düzeni sorgularım. Teknoloji çağında yaşıyoruz. Bu sorunu çoktan aşmış olmamız gerekirdi diye düşünüyorum.

Böyle bir durumda insanlar sevdiklerinin iyi olup olmadığını merak ediyor. Doğal olarak da hatlarda yoğunluk oluyor. Şirketler altyapı seviyesinin ne seviyede olduğunu çok iyi biliyorlar. Yatırım yapacaklarına saçma sapan ünlülere para yedirip reklam yapma peşindeler.

Boşuna demiyorum Türkiye'de şirketlerin kafasına vura vura iş yaptıracaksın diye.

Ülkede ne doğru ki? Operatörlere gelene kadar... kötü/başarısız olduğumuz konular say say bitmez. Ülkecek en iyi olduğumuz şey tıp. İyi doktorlarımız var ama tıp konusunda bile sınıfta kalıyoruz. Şaka gibi... uluslararası seviyede başarılıyız diyebileceğimiz bir konu var mı acaba?

Bakın anlamadığınız nokta şu siz bizim ülkede yapılan işlerin insana hizmet amaçlı yapıldığı gibi bir yanılgıya düşüyorsunuz. Herkes cebinin derdinde Ahmet annesine ulaşamamış Mehmet mesaj gönderememiş orada yetkili olan adamın umurunda değil.

Tcell bir ara drone ile baz istasyonu reklamı yapıyordu. Fasa fiso olduğu belli oldu.

TCELL de TLKM da devletin şu anda maalesef. Ne bekliyoruz ki. Koskoca devlet enkazlara ulaşmada sorun yaşadı.

Geri
Yukarı