Opera'ya hayır

Aynen o beni çok sıkıyor. Translate eklentisi var ama güzel değil.

O konuda en güzel tarayıcı Yandex, bu arada sistemde 1'den fazla tarayıcı bulundurmak ben Opera GX kullanıyorum çok hoşuma gidiyor, VPN'si reklam engelleme si gx corner işlevi süper, Yandex'de de Yandex zen özelliği, site çevirme özelliği, Yandex diskle beraber print sc tuşu ile ekran görüntüsü alma sadece seçtiğiniz alanı.

Arkadaşlar birkaç gün Edge deneyimlemek istiyorum ama size bir şey soracağım. Hani girdiğimiz siteleri yukarı tarafa falan kaydediyoruz mesela Opera'da sol taraftaki panel çok hoşuma gidiyor. Bunların Edge'de bir alternatifi var mı?

Arkadaşlar birkaç gün Edge deneyimlemek istiyorum ama size bir şey soracağım. Hani girdiğimiz siteleri yukarı tarafa falan kaydediyoruz mesela Opera'da sol taraftaki panel çok hoşuma gidiyor. Bunların Edge'de bir alternatifi var mı?

Hocam Edge'de sidebar yok yer imlerine site kaydetmeyi diyosanız sağ üstteki yıldız iconuna basıcaksınız Opera lanetinden kurtuldunuz sayılır tebrikler.

Hocam Edge'de sidebar yok yer imlerine site kaydetmeyi diyosanız sağ üstteki yıldız iconuna basacaksınız Opera lanetinden kurtuldunuz sayılır tebrikler.
Sidebar olayı biraz üzdü ama oyunlarda sürekli drop yiyordum. Umarım Edge bunu çözer yavaş yavaş aktaracağım siteleri.

Bence bu yüzden bir uygulama silinmez. Zaten muhtemelen bilgisayarınızda / telefonunuzda en az beş tane veri satan uygulama vardır. Siz Google paylaşmıyor mu sanıyorsunuz?

Son düzenleme:
Benim merak ettiğim Opera'nın kendi tarayıcısı mı veri satıyor? Çünkü ben Opera GX kullanıyorum ama varsayılan tarayıcı Chrome.

Opera zaten belirtmiş. Azıcık okusanız bunları görünce şaşırmazsınız. Google, Facebook vs. Çoğunla paylaşıyor. Açık, açık demiş. VPN'i de güvenilir değil, aynı şekilde paylaşılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Opera'yı uzun zamandır ve diğer tarayıcılarda olmayan dahili WhatsApp ve Instagram eklentileri ve sadece Opera'da olan Translator ve SaveFrom.net eklentileri yüzünden kullanıyorum açıkçası bu tarayıcı kadar esnek bir tarayıcıda görmedim.

Geri
Yukarı