Opera'ya güveniyor musunuz?

Kemânkeş-

Megapat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣
Satıldığından beri önyargım var.
Ben şahsen Opera'yı çok seviyorum, arayüzü çok ama çok iyi ama satıldığından beri kuşkularım var. Chrome kullanıyordum ama çok fazla RAM kullandığı için tarayıcı değiştirmeye karar verdim. Opera'ya güvenmediğimden Microsoft Edge'e geçtim, memnunum. Opera'nın bir ara veri sattığı hakkında iddialar çıkmıştı. Ben veri satıldığına inanıyorum, verilerimin Ç*n hükümetine satılmasını istemediğim için kullanmıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz, güveniyor musunuz Opera'ya?

Güvenmiyorum. Microsoft'a güveniyor muyum? Bilmem, Opera'ya güvenmediğim kadar değil.

Satıldığından beri önyargım var.
Ben şahsen Opera'yı çok seviyorum, arayüzü çok ama çok iyi ama satıldığından beri kuşkularım var. Chrome kullanıyordum ama çok fazla RAM kullandığı için tarayıcı değiştirmeye karar verdim. Opera'ya güvenmediğimden Microsoft Edge'e geçtim, memnunum. Opera'nın bir ara veri sattığı hakkında iddialar çıkmıştı. Ben veri satıldığına inanıyorum, verilerimin Ç*n hükümetine satılmasını istemediğim için kullanmıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz, güveniyor musunuz Opera'ya?
Ben güveniyorum ama yine de internet üzerinden alışveriş yapacağım zaman Microsoft Edge kullanıyorum. Çok işe yarar mı bilmiyorum ama yine de önlem. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben güveniyorum ve kullanıyorum. Firefox bile bilgilerinizi satabilir bu arada. 'Opera'ya güvenmiyorum' diyerek Google Chrome kullananlar var bir de.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı