Opera'ya hayır

Yaşımdan mütevellit öyle çok önemli bir bilgim yok, adamlar o kadar uğraşmış bilgi burada, gelip bana sorsunlar ben vereyim sıkıntı yok :D (!)

Tabii şakaydı, Opera ile ilgili Technopat'ta gördüğüm şeylerden sonra Edge'ye geçtim, öneririm.

Zaten kendisinden hoşlanmıyordum, bir şeylik olacağı belliydi.
Neden ek bir uygulama indireyim Opera'nın içine gömülü var bir adet.

Gömülü olsa ne yazar olmasa ne yazar? Gömülü diye eklenti yok diye daha az RAM yediği de yok.

Touch VPN öneririm ya da 1.1.1.1'in Windows için çıkarttığı programı.

Çok uzun süredir opera kullanıyorum yavaşlığını hiç görmedim bana göre chromedan hızlı. Veri güvenliği konusu da pek umrumda değil herkes satıyor bu devirde. Opera satmasa telefonumdaki verileri Google satıyor zaten. (Her ne kadar kişisel reklamları, konum geçmişini vb. Kapasamda) Günümüzde veri gizliliği diye bir şey kalmadı maalesef.
Opera kullanmaya devam edicem içindeki özelliklere değer.

Çok uzun süredir Opera kullanıyorum yavaşlığını hiç görmedim bana göre Chrome'dan hızlı. Veri güvenliği konusu da pek umrumda değil herkes satıyor bu devirde. Opera satmasa telefonumdaki verileri Google satıyor zaten. (her ne kadar kişisel reklamları, konum geçmişini vb. kapasamda) günümüzde veri gizliliği diye bir şey kalmadı maalesef.
Opera kullanmaya devam edeceğim içindeki özelliklere değer.

Ne özelliği hocam? RAM limiter, pop-up pencere mi özellik?

Hocam VPN bile veri çalıyor :D gerisini siz düşünün.

Yav kardeşim ne veriymiş bu benim hobilerimi cinsel fantezilerimi ya da en son ne yediğimi öğrenseler ne olacak sanki.

Geri
Yukarı