Opera'ya hayır

Yahu sen "LAN verilerimi alıyormuş uyanıklar." diye çakana kadar Facebook'ta, orada burada arkadaşlarınla şapkalı ve Adidas eşofmanlı fotoğraflar atmadın mı? Orada burada ailenle, arkadaşlarınla sohbet etmedin mi? "batsın bu hayat ulan." diye müzik zevklerini, sevip sevmediğin insanları paylaşmadın mı? Sen verilerini cukka yaptıklarını çakana kadar onlar senden misli mislini aldı zaten ve her gün kervana yeni birileri girip, çıkıyor. :)

Bu verilerinizi alan kişiler buradaki hepimizden muhtemelen daha zekidir ve adamlar cidden sizin verinizi almak isterse büyük ihtimalle alırlar. Davalar mavalar açılana kadar da verileriniz bir güzel işlenir, cukka yapılır, afiyetle yenir, üstüne kaymağı sıyırılır. Siz de tor girince hacker olursunuz.

Sen beni kim ile karşılaştırıyorsun affedersin? Facebook kullanmıyorum, mesajlaşma için matrix kullanıyorum, Linux kullanıyorum, tor kullanıyorum. Beni Facebook kullanıp burada boş yapan biri sanıyorsan, çok fena yanılıyorsun.

Yahu sen "LAN verilerimi alıyormuş uyanıklar." diye çakana kadar Facebook'ta, orada burada arkadaşlarınla şapkalı ve Adidas eşofmanlı fotoğraflar atmadın mı? Orada burada ailenle, arkadaşlarınla sohbet etmedin mi? "batsın bu hayat ulan." diye müzik zevklerini, sevip sevmediğin insanları paylaşmadın mı? Sen verilerini cukka yaptıklarını çakana kadar onlar senden misli mislini aldı zaten ve her gün kervana yeni birileri girip, çıkıyor. :)

Bu verilerinizi alan kişiler buradaki hepimizden muhtemelen daha zekidir ve adamlar cidden sizin verinizi almak isterse büyük ihtimalle alırlar. Davalar mavalar açılana kadar da verileriniz bir güzel işlenir, cukka yapılır, afiyetle yenir, üstüne kaymağı sıyırılır. Siz de tor girince hacker olursunuz.

Aynı @433815'nun dediği gibi, Facebook hesabım, Instagram veya Twitter hesabım yok. Ayrica programlama disinda Linux'da takiliyorum.
Bence once kendini duzeltmelisin. Sanirim sen saydigin her şeyi yaptin :).

Facebook'ta, orada burada arkadaşlarınla şapkalı ve Adidas eşofmanlı fotoğraflar atmadın mı? Orada burada ailenle, arkadaşlarınla sohbet etmedin mi? "Batsın bu hayat ulan." diye müzik zevklerini, sevip sevmediğin insanları paylaşmadın mı?
Hayır.

Yahu sen "Lan verilerimi alıyormuş uyanıklar." diye çakana kadar Facebook'ta, orada burada arkadaşlarınla şapkalı ve Adidas eşofmanlı fotoğraflar atmadın mı? Orada burada ailenle, arkadaşlarınla sohbet etmedin mi? "Batsın bu hayat ulan." diye müzik zevklerini, sevip sevmediğin insanları paylaşmadın mı?
Hayır, tabii ki. Facebook gibi sosyal ağlar vb. sistemlerden olabildiğince uzak kalmayı tercih ederim.

Edge kullanın geçin. Güzel özellikler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı