Oppenheimer filmi 18 yaş üstü mü?

isimsizjoker

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam hocalarım, ben 15 yaşındayım yarında Oppenheimer çıkıyor. Arkadaşlarımla o filme gitmeyi düşünüyorum ama bazı yerlerde 18 yaş üstü olacağını gördüm. Ben bu filme gidebilir miyim?

Selam hocalarım, ben 15 yaşındayım yarında Oppenheimer çıkıyor. Arkadaşlarımla o filme gitmeyi düşünüyorum ama bazı yerlerde 18 yaş üstü olacağını gördüm. Ben bu filme gidebilir miyim?
Gidersin tabi, biletini verirken kaşlarını çat ve sert bak, hatta gözlerini hafiften kıs biletçinin gözlerine bakarken!

Hocam 18 yaş üstü çıkmaz ya tarih filmi. Çıkarsa da internetten alıp girersin en kötü. (Ben de öyle yapacağım 18+ çıkarsa)

Gidersin tabi, biletini verirken kaşlarını çat ve sert bak, hatta gözlerini hafiften kıs biletçinin gözlerine bakarken!

İnternetten bilet alsın bakmıyorlar bile, en azından bizim buradaki MetroMall'de sistem öyle çalışıyor.

Hocam 18 yaş üstü çıkmaz ya tarih filmi. Çıkarsa da internetten alıp girersin en kötü. (ben de öyle yapacağım 18+ çıkarsa)

İnternetten bilet alsın bakmıyorlar bile, en azından bizim buradaki Metromall'de sistem öyle çalışıyor.

Hocam sanırım internetten alma şansım olmayacak çünkü arkadaşım Giresun'a gitmiş ve 2 hafta sonra gelecek bende film büyük ihtimal kalır o kadar vizyonda spoiler yemeden gitmeye çalışacağım ama alırken öğrenci bileti olduğunu ogrendim o yüzden +18 olacağıni sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı