18 yaş altı biri nasıl Oppenheimer izler?

Sidepie

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Palit GTX 1650 OC
Ryzen 3 3100
Gigabyte B450M S2H
8GB 3200mhz cl16 Neoforza RAM
Başlıkta gördüğünüz gibi Oppenheimer filmine gitmek istiyorum çünkü bu filmin başyapıt olacağına inanıyorum. Fakat 18 yaşından küçük olduğum için galiba filmi izleyemeyeceğim. Bunun bir yolu var mı?

Beni de ekleyelim bu listeye. Gerçi benim planım internetten bilet alıp gişe görevlisiyle uğraşmadan, hiçbir şey olmamış gibi içeri sıvışmak.

En son Spider-Man into the spider verse izlemeye gittim Axis AVM de hiç kimse yoktu. File marketten herkes abur cubur falan sokmuştu. Fakat orada IMAX yok ve bu film kesinlikle IMAX de izlenmeli.

En son Spider-Man into the spider verse izlemeye gittim axis AVM de hiç kimse yoktu. File marketten herkes abur cubur falan sokmuştu. Fakat orada IMAX yok ve bu film kesinlikle IMAX de izlenmeli.

IMAX için özel görevliler bakıyor diye biliyorum. Ben de 16 yaşındayım ve çok izlemek istiyorum filmi. Kimlik soracak halleri yok, zaten boyum da uzun. 18 yaşındayım deyip girerim.

Hocam listeye beni de ekleyelim, bu sabah internetten Imax bir salondan bileti aldım. Daha önce de yine Imax salonuna 3-4 kez gittiğim bir sinema, hiç salon kapısında bilet-yaş kontrolü yapıldığına tanık olmadım ama bu film +18 olduğu için ufaktan tırsıyorum. Nolan reisin film olmasa hayatta zorlamazdım ama mecbur sinemada izlemek gerek. Üstelik Imax salon için 3 aktarma yapacağım. Bileti internetten aldığım için gişeyle muhatap olmayacağım ama tek korkum salon kapısında kontrol olması (daha önce o salonda hiç denk gelmedim) ve salona girerken bir güvenliğin gözüne takılmak. Yaş 17, sorarlarsa 18 diyeceğim tabii ama bence 18+ gözükmüyorum yani en ufak kimlik kontrolünde patlama ihtimalim çok yüksek. Umarım sıkıntısız atlatırız.

Başlıkta gördüğünüz gibi oppenheimer filmine gitmek istiyorum çünkü bu filmin başyapıt olacağına inanıyorum. Fakat 18 yaşından küçük olduğum için galiba filmi izleyemeyeceğim. Bunun bir yolu var mı?

Kimse sormuyor gir izle.

Yeni konular

Geri
Yukarı