Oppenheimer filmi izlenir mi?

syxneap

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlarla film izlemeye karar verdik. Büyük ihtimalle Oppenheimer filmini gideceğiz ama emin olamadım ben. Bazı yerlerde gömüyorlar bazı yerlerde övüyorlar. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarla film izlemeye karar verdik. Büyük ihtimalle Oppenheimer filmini gideceğiz ama emin olamadım ben. Bazı yerlerde gömüyorlar bazı yerlerde övüyorlar. Yardımcı olur musunuz?
Kötü diyemem ama izlerken uykum geldi. Fakat benim çok beğendiğim 'mission impossible 7' filmine gidebilirsiniz veya izleyebilirsiniz. Oppenheimer çok bayıyo benim fikrimce.

IMAX'de izledim, çevirisini beğenmedim ve alt yazı bazen ekranın sağ altında bazen sol altında çıkıyor. Bana mı böyle denk geldi bilmiyorum ama alt yazı ve çevirisini beğenmedim. Direkt orijinal seslendirme izleseydim en azından gözüm alt yazıya gitmezdi.

Aksiyon filmi olarak izleyen adamı bayar. Biyografi filmi olarak izleyene bayağı zevk verir. Ayrıca siyah beyaz görüntüler objektif tarihi bakış açısı. Düz renkler Oppenheimer'ın gözünden anlatılıyor. Oppenheimer hakkında filme girmeden önce biraz araştırma yapın. Yalnız dikkat, seks sahneleri bulunuyor filmde.

IMAX'de izledim, çevirisini beğenmedim ve alt yazı bazen ekranın sağ altında bazen sol altında çıkıyor. Bana mı böyle denk geldi bilmiyorum ama alt yazı ve çevirisini beğenmedim. Direkt orijinal seslendirme izleseydim en azından gözüm alt yazıya gitmezdi.

Orijinal'de daha kötüydü. IMAX olmadığı için patlama sahnelerinde altyazılar bayağı kapanmış. Zar zor okunuyordu. Siyah yazıya dönüştürmek çok da zor değildi aslında.

Geri
Yukarı