Oppenheimer nereden izlenir?

Legal derken? Hdfilmcehennemi de legal yani hocam? Zaten sinema filmleri eskiler dışında 3-4 yıl getirmiyorlar ki? Paralı izleyeceğiz diye 4 yıl mı bekleyelim. Film sinemada 200 liraya izledim ben. Hatırlamıyorum bile çok ağır ve çok uzun bir film. Tekrar cam sürüm olarak izlerim belki. Önerim sinemadan izlemek tabii ki de fakat gidemiyorsanız yani.
İzleyin diye demiyorum ama Çığlık 6'yı bulabilirsiniz internette.

Legal derken? Hdfilmcehennemi de legal yani hocam? Zaten sinema filmleri eskiler dışında 3-4 yıl getirmiyorlar ki? Paralı izleyeceğiz diye 4 yıl mı bekleyelim. Film sinemada 200 liraya izledim ben. Hatırlamıyorum bile çok ağır ve çok uzun bir film. Tekrar cam sürüm olarak izlerim belki. Önerim sinemadan izlemek tabii ki de fakat gidemiyorsanız yani.

İllegal şekilde çok kalitesiz oluyor. Platformlara falan gelmedi mi daha diye sormak istedim.

Araştır bulursun 1 2 sitede var.
CAMRIP'tir onlar. Sinemalar artık dijital kopyadan gösterim yapıyor, güvenlik tedbirleri çok aşırı üst seviyede. Öyle ki filmin dijital kopyası şifreli oluyor ve şifre sadece o kopya için ve gösterim yapılacak belirli saatlerde geçerli oluyor; sızdıranın hayatı kayar. Film streaming platformlara gelene kadar illegal da olsa izlenecek kalitede bir kopyası olacağını sanmıyorum.

Camrıp'tir onlar. Sinemalar artık dijital kopyadan gösterim yapıyor, güvenlik tedbirleri çok aşırı üst seviyede. Öyle ki filmin dijital kopyası şifreli oluyor ve şifre sadece o kopya için ve gösterim yapılacak belirli saatlerde geçerli oluyor; sızdıranın hayatı kayar. Film streaming platformlara gelene kadar illegal da olsa izlenecek kalitede bir kopyası olacağını sanmıyorum.

Bir sitede var hocam kalitesi de o kadar kötü değil bence. Türkçe alt yazısı bile var. Sinema çekim.

Yeni konular

Geri
Yukarı