Oppo A12 yüksek sıcaklık

Mr.ArtoMskA

Picopat
Makaleler
1
Telefonumu piknikte iken masaya koymuştum. 5 dakika sonra elime aldım ateş gibiydi korkudan telefonu komple kapattım öyle geçti. Masaya güneş gelmiyordu ve masa sıcak değildi, ayrıca gölgede oturuyorduk. Telefon 10 aylık. Nasıl böyle oldu anlamadım, bilen biri yardımcı olsun lütfen.

Telefonumu piknikte iken masaya koymuştum. 5 dakika sonra elime aldım ateş gibiydi korkudan telefonu komple kapattım öyle geçti. Masaya güneş gelmiyordu ve masa sıcak değildi, ayrıca gölgede oturuyorduk. Telefon 10 aylık. Nasıl böyle oldu anlamadım, bilen biri yardımcı olsun lütfen.
Siz o bakarken o an güneş olmayabilir ısınması normal zaten masaya bırakırsan. Plastik değil ki bunlar metal.

Kılıf kullanmıyorum ayrıca bütün olarak ısınmadı sadece ekranın sol üst kısmı ısındı. Arka tarafta ise parmak izinin olduğu taraf.
Kılıf kullanmıyorsanız ısınmasından doğal birşey yok. Kılıf yüksek derecede ısıyı engelliyor. Belirli bir kısım ise siz bakmıyorken işlemci yüke girmiş olabilir birde güneşi yediyse çok normal. Garantilik bir durum yok durduk yere 2 hafta olmayın telefonunuzdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı