Oppo A16'ya Android 12 güncellemesi gelmedi

330766

Hectopat
Facebook'ta arada sırada geziyorum baktım Oppo A16 Türkiye cihaz Android 12'de. Benimki kaç aydır gelmedi acaba gelmeyecek mi?
Kusura bakmayı hocalarım çok meraklıyım Android 12'ye. Sürekli soru soruyorum kusura bakmayın.

Bircok yerde Android 12 gelecek yaziyor, hatta beta bile gelmis sanirim okuduguma gore. O yuzden sabirli olmanizi tavsiye ederim.

Hocam Temmuz'da yayınlanmasına rağmen halen bekliyorum. Umarım aralık'a kadar gelir. Çok merak ediyorum çünkü.

@Umut Nas Hocam bir de cihazı sıfırlarsam Android 12 gelir mi sizce? Ben geleceğini düşünmüyorum da sormak istedim yine de.

@330766,
Sifirlamanizi tavsiye etmem hocam, elbet gelecektir. @Leon Dayı gibi sabirli olun. O da Oppo kullaniyor, uzun sure sonra gelmisti.
Hocam vallaha en çok sorun yaşayan benim. Oppo A74 bir cihazım var. Şuan ana cihazım oldu. Önceden C25s ile ortak kullanıyordum. Android 12 gelmişti, ama güncelleme çok hata getirdiği için geri çekmişlerdi. Ben yeni güncelleme için 2 ay bekledim. Ekim'in 25'inde aldım güncellemeyi sonunda :D. Sabır en büyük erdemdir.

Geri
Yukarı