Recovery Oppo A52 Recovery Modda Dokunmatik çalışmıyor

ozcifci.yusuf21

Centipat
Daha fazla  
Oppo A52 telefonumun şifresini unutmuştum haliyle format atmak istedim. Recovery moda girdim her şey güzel dokunmatik şifreyi denerken çalışıyordu ama recovery moda girdiğimde dokunmatik çalışmıyor tıklayamıyorum sadece tuşlarla yönlendirebiliyorum. Neden olduğunu bilen bir arkadaşım yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oppo A52 telefonumun şifresini unutmuştum haliyle format atmak istedim. Recovery moda girdim her şey güzel dokunmatik şifreyi denerken çalışıyordu ama recovery moda girdiğimde dokunmatik çalışmıyor tıklayamıyorum sadece tuşlarla yönlendirebiliyorum. Neden olduğunu bilen bir arkadaşım yardımcı olabilir mi?

Color OS recovery menusunde şifresi unutulan cihazı sıfırlayamazsınız.
Sıfırlamak için sizden cihazın parolasını ister.

Rec modda hiçbir telefonun dokumatiği çalışmaz.
kanka ne demek çalışmaz oppo telefonlardaki rec modlara bakıyorum adamlar dokunup hallediyor kodu nasıl girmemi bekliyorsun dokunmatik kullanarak format atmak için istenen kodu giriyorlar tuşla girmiyorlar telefonda bi sıkıntı var yardımcı olursan sevinirim

Color OS recovery menusunde şifresi unutulan cihazı sıfırlayamazsınız.
Sıfırlamak için sizden cihazın parolasını ister.
kanka sıfırlayabilyorum ama dokunmatik çalışmıyor dokunmatik çalışsa zaten sıfırlayacağım ama olmuyor işte diğer telefonlarda oluyor bunda olmuyor çok dğeişik çözemedim

Stok recovey modda dokunmatikle değil ses ve güç tuşuyla işlem yapılır. Güç tuşu onaylamak için ses tuşu hareket için.
kanka ses ve güç tuşuyla istenen kodu giremiyorum olmuyor dokunmatik normalde çalışması lazım kodu girmen için ama olmuyor işte

Kanka ne demek çalışmaz Oppo telefonlardaki rec modlara bakıyorum adamlar dokunup hallediyor kodu nasıl girmemi bekliyorsun dokunmatik kullanarak format atmak için istenen kodu giriyorlar tuşla girmiyorlar telefonda bir sıkıntı var yardımcı olursan sevinirim

Kanka sıfırlayabilyorum ama dokunmatik çalışmıyor dokunmatik çalışsa zaten sıfırlayacağım ama olmuyor işte diğer telefonlarda oluyor bunda olmuyor çok dğeişik çözemedim

Kanka ses ve güç tuşuyla istenen kodu giremiyorum olmuyor dokunmatik normalde çalışması lazım kodu girmen için ama olmuyor işte

ColorOS varmış, özür dilerim.

kanka ne demek çalışmaz oppo telefonlardaki rec modlara bakıyorum adamlar dokunup hallediyor kodu nasıl girmemi bekliyorsun dokunmatik kullanarak format atmak için istenen kodu giriyorlar tuşla girmiyorlar telefonda bi sıkıntı var yardımcı olursan sevinirim

kanka sıfırlayabilyorum ama dokunmatik çalışmıyor dokunmatik çalışsa zaten sıfırlayacağım ama olmuyor işte diğer telefonlarda oluyor bunda olmuyor çok dğeişik çözemedim

kanka ses ve güç tuşuyla istenen kodu giremiyorum olmuyor dokunmatik normalde çalışması lazım kodu girmen için ama olmuyor işte
Aga o zaman mouse bağlayacaksın kabloyla.

Kanka ne demek çalışmaz Oppo telefonlardaki rec modlara bakıyorum adamlar dokunup hallediyor kodu nasıl girmemi bekliyorsun dokunmatik kullanarak format atmak için istenen kodu giriyorlar tuşla girmiyorlar telefonda bir sıkıntı var yardımcı olursan sevinirim.

Kanka sıfırlayabilyorum ama dokunmatik çalışmıyor dokunmatik çalışsa zaten sıfırlayacağım ama olmuyor işte diğer telefonlarda oluyor bunda olmuyor çok dğeişik çözemedim.

Kanka ses ve güç tuşuyla istenen kodu giremiyorum olmuyor dokunmatik normalde çalışması lazım kodu girmen için ama olmuyor işte.

Sıfırlanamaz.
Sifre ister.

Geri
Yukarı