Recovery Telefon Recovery Modda Kaldı

TriqetraZ

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar telefon açıldığında direkt Recovery mod açılıyor ve Power tuşu çalışmadığı için reboot edemiyorum. ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soft brick olmuş anlaşılan. Cihaz hakkında bilgi verirseniz yardımcı olabiliriz.

Hangi işlemden sonra böyle oldu genelde ROM kurarken yanlış veya hatalı ROM u kurunca olur bu sorun eğer ROM kurarken olduysa SD karta başka bir ROM yükleyip onu dene yada STOCK (ORJİNAL) ROM a dönüş yap.

Hangi işlemden sonra böyle oldu genelde ROM kurarken yanlış veya hatalı ROM u kurunca olur bu sorun eğer ROM kurarken olduysa SD karta başka bir ROM yükleyip onu dene yada STOCK (ORJİNAL) ROM a dönüş yap.
Hiçbir işlem yapmadan oldu.

j7max sm-g615f cihaza rom atmaya calısıyodum cihaz brick oldu heralde çok anlamıyorum An error has occured while updating the device software hatası var dowland modda kaldı böyle telefon yardımcı olur musunuz ?
Download modda kaldıysa softbrick oldu demektir. Sammobile veya başka bir siteden telefonun için uygun olan Stock Rom u Odinle yükle düzelir. Yada TWRP Recovery e giriyorsa başka bir Custom Rom yüklemeyi dene.

Download modda kaldıysa softbrick oldu demektir. Sammobile veya başka bir siteden telefonun için uygun olan Stock Rom u Odinle yükle düzelir. Yada TWRP Recovery e giriyorsa başka bir Custom Rom yüklemeyi dene.
düzeldi açılıyor kullanabiliyorum ama güvenli klasöre ve s healt gibi samsung app lere ve netflixe giremiyorum knox 0x1 olmuş sıfırlanabilir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı