Oppo A52 şifresi nasıl sıfırlanır?

Viselt

Hectopat
Şifremi unuttum, garantiye yolladım, 2-3 hafta bekledim ve bir sorun oluştu. Düzelmeden geldi. Sizce bu telefonun şifresini nasıl açabilirim ya da kırabilirim? Hard Reset işe yaramıyor çünkü şifre istiyor. Bilgisayar üzerinden yapabileceğim bir şey var mıdır? Findmydevice kullandım, internete bağlı olmasına ve konumun açık olmasına rağmen bulamıyor.

Hard resetden kastın TWRP'deki sıfırlama mı?
TWRP kurulu değilse Bootloader kilidini açıp TWRP kur daha sonrasında file Manager kısmından;

Advanced (gelişmiş) > file Manager (dosya yöneticisi) > data > System > locksettings. Db > delete (sil)

Advanced (gelişmiş) > file Manager (dosya yöneticisi) > data > System > locksettings. Db-shm > delete (sil)

Advanced (gelişmiş) > file Manager (dosya yöneticisi) > data > System > locksettings. Db-wal > delete (sil)

TWRP kurulu değilse Bootloader kilidini açıp TWRP kur daha sonrasında file Manager kısmından;

Advanced (gelişmiş) > file Manager (dosya yöneticisi) > data > System > locksettings. Db > delete (sil)

Advanced (gelişmiş) > file Manager (dosya yöneticisi) > data > System > locksettings. Db-shm > delete (sil)

Advanced (gelişmiş) > file Manager (dosya yöneticisi) > data > System > locksettings. Db-wal > delete (sil)

Şifre olmadan nasıl cihazı açıp bootlader açabilecek? İnce ayarlar yapması gerek ayarlardan. Zaten önceden yapma ihtimali de yok. Garantiye yeni gitmiş bir cihazdan bahsediyoruz.

Dediğini pek anlamadım biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisin?

Arkadaşlar aynen a52 telefonum ekran şifresini açamıyorum hard reset modunda açmayı deniyorum ses kısma ve power tuşuna basıyorum ingilizce seciyiyorum ve yine şifre istiyor ne yapacağız telefonu acamiyorum acil yardım

Yeni konular

Geri
Yukarı