Oppo A54 vs. Samsung A21s

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
3000

Casper91

Zeptopat
Daha fazla  
3000 TL civari bir telefon almayi düşünüyorum. İstedigim ozelliklerde Oppo A54 ve Samsung A21s bulabildim. Yalnız cok kararsiz kaldim. Kamera Oppo markada tartismasiz cok iyi ama dokunmatik sıkıntılı diye duydum. Yardimci olursaniz ya da önereceğiniz baska modeller varsa bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
3000 TL civari bir telefon almayi düşünüyorum. İstedigim ozelliklerde Oppo A54 ve Samsung A21s bulabildim. Yalnız cok kararsiz kaldim. Kamera Oppo markada tartismasiz cok iyi ama dokunmatik sıkıntılı diye duydum. Yardimci olursaniz ya da önereceğiniz baska modeller varsa bekliyorum.

İkisini de önermiyorum, ikisi de vasat cihazlar.

Oppo A74 veya POCO M3 Pro 5G öneririm.

Oppo A74'u inceleyeceğim teşekkür ederim 🙏

Biraz bütçeni aşıyor ama bunu alabilirsin.

Aga A21s düşünmeden al ama bunu babam kullanıyor. Oppo A54 alma bu telefonu ben kullanıyordum kırıldı oyunlarda iyi değil ve 48 MP desteklemiyor bile.

A21s kesinlikle alma. Bir arkadaşımda vardı bir ara elime aldım ekrandaki pixeller sayılıyordu. O kadar vasat bir ekranı var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı