Oppo A73 vs A74

Bütçe
2500-3000 TL

Feyochan

Centipat
Ben yeni telefon alacağım.
AMOLED ekran, parmak izi okuma, en az 128 GB, hızlı ve iyi şarj istiyorum. Ek olarak radyasyon değeri yüksek olmasın.
Oppo A73 ve Oppo A74 iyi gibi geldi ama ikisi arasında karar veremedim. Oppo74'te 4 GB RAM var ama 1/2/3 GB RAM daha eklenebiliyor.
Başka öneriniz varsa onları da söyleyebilirsiniz. Kameraya çok önem veren birisi değilim, o yüzden orta düzey de işimi görür.
Nasıldır önerir misiniz? Maalesef daha fazla ekleyemem bütçeye bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera ve batarya olarak A74 daha iyi, onu alabilirsin.

Evet ama sadece bunun için o kadar fazla para versem mi ondan da emin değilim. A74'ünün başka fazladan özellikleri var mıdır? Ve A73'te galiba always on display (bu muydu adı) yokmuş. Olsun istiyordum. Yanlış mı biliyorum senin bilgin var mı?

Kamera ve batarya olarak A74 daha iyi, onu alabilirsin.

Bir de burada 3000 diyor ama A74'ü dükkandan 3500'e alıyormuş galiba insanlar. Bu fiyata daha iyileri var mıdır ve burada yazan fiyatıyla dükkanda satılan var mıdır falan kafam çok karışık😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ama sadece bunun için o kadar fazla para versem mi ondan da emin değilim. A74ünün başka fazladan özellikleri var mıdır? Ve A73'te galiba always on display(bu muydu adı) yokmuş. Olsun istiyordum. Yanlış mı biliyorum senin bilgin var mı?

Bir de burada 3000 diyor ama A74ü dükkandan 3500e alıyormuş galiba insanlar. Bu fiyata daha iyileri var mıdır ve burada yazan fiyatıyla dükkanda satılan var mıdır falan kafam çok karışık😅

Mağazalarda cihazlar internete göre 400-500TL, bazı cihazlarda 1000 TL daha pahalı oluyor.
Ayrıca dükkan derken Teknosa, MediaMarkt gibi yerleri kastettiğinizi düşünüyorum, telefoncudan telefon alınmaz.

Bu bütçede yani 3000 civarında başka daha iyi bir model yok hocam.

Mağazalarda cihazlar internete göre 400-500TL, bazı cihazlarda 1000 TL daha pahalı oluyor.
Ayrıca dükkan derken Teknosa, MediaMarkt gibi yerleri kastettiğinizi düşünüyorum, telefoncudan telefon alınmaz.

Bu bütçede yani 3000 civarında başka daha iyi bir model yok hocam.

Hmmm. Ailem internetten almaya pek güvenli bakmıyor. Telefonu onlar alacak. Güvenli bir ya da daha fazla site biliyor musunuz?

Redmi Note 10S modelini inceleyebilirsiniz bütçenizi arttırırsanız. A74'e anladığım kadarıyla depolama belleğinden kısılıp belleğe ekleniyor ne kadar yararlı olur bilmem.

Hmmm. Ailem internetten almaya pek güvenli bakmıyor. Telefonu onlar alacak. Güvenli bir ya da daha fazla site biliyor musunuz?

Hocam Amazon sitesi bulabileceğiniz en güvenli site.
Sadece Türkiye değil dünya çapında en güvenli.

Amazon dışında Hepsiburada sitesinden "Hepsiburada" satıcısından alırsanız yine güvenilir.

Ben yeni telefon alacağım.
AMOLED ekran, parmak izi okuma, en az 128 GB, hızlı ve iyi şarj istiyorum. Ek olarak radyasyon değeri yüksek olmasın.
Oppo A73 ve Oppo A74 iyi gibi geldi ama ikisi arasında karar veremedim. Oppo74'te 4 GB RAM var ama 1/2/3 GB RAM daha eklenebiliyor.
Başka öneriniz varsa onları da söyleyebilirsiniz. Kameraya çok önem veren birisi değilim, o yüzden orta düzey de işimi görür.
Nasıldır önerir misiniz? Maalesef daha fazla ekleyemem bütçeye bu arada.
A73 kullanıyorum mükemmel bir telefon. Tam bir fiyat performans ürünü.
1 saatte şarj oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı