Oppo A74 Android 13 alacak mı?

Kim dedi? Sinan Engin'in kuşları mı?
ColorOS 14 alamaz. A serileri yalnız 1 Android güncellemesi alır. A74 ile F19 aynı cihaz olduğundan 2 aldı. F serileri 2 tane alır. Dahası yok. ColorOS 13 ile android desteği bitti o cihazın.

Diğer sorunuza gelince, TR müşteri hizmetleri pek takmıyorlar. Ayrıca telefonun ısınması normal, malum cihaz zaten kötü bir de güncellemeler gelince ısınma kaçınılmaz oluyor, kasmalar da bu yüzden.

Diğer sorunuza gelince, TR müşteri hizmetleri pek takmıyorlar. Ayrıca telefonun ısınması normal, malum cihaz zaten kötü bir de güncellemeler gelince ısınma kaçınılmaz oluyor, kasmalar da bu yüzden.

ColorOS 11 yüklediklerini duydum bu cihaz için daha iyi olur mu? Belki ısınma sorunu da düzelir ve temizliği de yapılmış bir olur. ColorOS 13.1'in gelmesi uzun sürebilir daha fazla bekleyemem.

A74 için dedim.

Evet aralarında 1 sene var C25sden pişman olunca gorurum.

Bu arada MediaTek en cok ısınan işlemci

Son düzenleme:
Evet aralarında 1 sene var C25sden pişman olunca gorurum.

Bu arada MediaTek en cok ısınan işlemci
MediaTek'in bir sürü işlemcisi var. Ve çok da ısınmıyorlar. Isınmaları performans gereken işlerde oluyor oyunlar gibi. Ben A serilerinde oyun oynayamayacağıma ısınmaya katlanır 60 FPS oyun oynarım. Ve ben A74 öncesi de C25s kullanıyordum. Gayet de memnundum. Ne zaman A74'e geçtim, kasmalar başladı. SD kart sürekli hata veriyor ve biçimlendirince bile düzelmiyordu. Ben bir video editörüyüm, bir platforma video yükleyecektim. C25s'de yüksek kalite yüklemeleri özelliği varken A74'de yoktu. Full HD+ ve L1 sertifikası taşıyan bir cihazda bu özelliğin olmaması kadar saçma bir şey yok. Babamın 5 yıllık Via G5'inde bile bu özellik varken yepyeni bir telefonda olmaması nasıl bir rezalettir? C25s beni hiç pişman etmedi, RUI'dan pişman olur veya sevmezsem de bootloader kilidi rahatlıkla açılıyor. Bir Custom ROM bulur kullanırım onu. RUI 4.0 gelmeden önce Pixel Experience Plus 13 ile de rahattım.

A55 sabrımı taşırdı yetkili servise gideceğim elimden geldiğince değişim forumu almaya çalışacağım. İlk aldığımda memnundum oyunda oynamıyordum güncellemeler ile cihazı bozdular. Artık kimseye Oppo önermemeye yemin ettim.

Ben de aynı şekilde. Realme'yi Oppo'nun yan markası diye hep ezmişlerdi. C serisi uygun fiyatlı seri olmasına rağmen en azından oyunlarda ve güncellemelerde sorun yaşatmıyor ve bootloader açılmasına da izin veriyor. Oppo ise uygun fiyatlarında hep eski işlemciler kullanıp başka yerleri değiştiriyor. Güncellemelerin performansı mahvetmesi de cabası. İllaha Find serisi almaya zorluyorlar gibi. Oppo alınmaz, Oneplus veya Realme alınmalı eğer BBK ürünü olması isteniyorsa.

Oppo alınmaz ne demek Oppo'nun sadece a serisi yok find serisini gormedınız herhalde ya da reno serısını onları kullanın sonra Oppo alınmaz deyin.

Oppo alınmaz ne demek Oppo'nun sadece a serisi yok find serisini gormedınız herhalde ya da reno serısını onları kullanın sonra Oppo alınmaz deyin.
Zaten üstte belirttim. Find serisi almaya zorluyorlar. Reno da anca 2 yıl dayanabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…