Oppo A74 Android 13 alacak mı?

A74'e geldi zaten benim arkadaşın color OS 13 kademeli geçiriyorlar. Ayrıca color OS 14 alabilir.

Ben ortada kaldım desenize. :( ailemi nasıl ikna edeceğim bana yardımcı olursanız iyi olur. :)

Hocam yeni telefon almanıza mı izin vermiyorlar yoksa ikinci el olayına mı? Şu an kullanmakta olduğunuz telefonu satıp ailenizle konuşup biraz daha ekleme yapma fikrini söyleyebilirsiniz, yaşınız kaç bilmiyorum ama eğer sınav senesi vb. durumlarınız yoksa yapabileceğiniz ve ailenizin izin verirse severek çalışabileceğiniz bir yer bulup orada çalışıp o paranın üstüne kendi emeğiniz olan parayı da ekleyip ailenize bu konuda yardımcı olmayı deneyebilirsiniz bu fikir olmuyorsa da ailenizle konuşup ortak bir yol bulmayi deneyebilirsiniz ya da ama ısrarcı olup aile bireylerinizle aranızı bozmayın derim.
Konu dışı bir konuşma oldu ama umarım bir sorun olmaz.😀

Hocam yeni telefon almanıza mı izin vermiyorlar yoksa ikinci el olayına mı? Şu an kullanmakta olduğunuz telefonu satıp ailenizle konuşup biraz daha ekleme yapma fikrini söyleyebilirsiniz, yaşınız kaç bilmiyorum ama eğer sınav senesi vb. durumlarınız yoksa yapabileceğiniz ve ailenizin izin verirse severek çalışabileceğiniz bir yer bulup orada çalışıp o paranın üstüne kendi emeğiniz olan parayı da ekleyip ailenize bu konuda yardımcı olmayı deneyebilirsiniz bu fikir olmuyorsa da ailenizle konuşup ortak bir yol bulmayi deneyebilirsiniz ya da ama ısrarcı olup aile bireylerinizle aranızı bozmayın derim.

Hocam bugün A74 garantıye verdım yarın kargoya verılır mı?

Bilmiyorum ki galiba bu cihazı yeni aldığım için hemen satmamamı istemiyorlar. Yaşım 19 YKS 2. kez girdim kazanırsam bilgisayar sistemi istemeyi düşünüyorum o da alırlarsa. Onun dışında 2. el olayını mı istemiyorlar bilmiyorum. Ortak yol bulmaya çalışacağım inşallah bulurum da Oppo A55'ten kurtulurum.

Bilmiyorum ki galiba bu cihazı yeni aldığım için hemen satmamamı istemiyorlar. Yaşım 19 YKS 2. kez girdim kazanırsam bilgisayar sistemi istemeyi düşünüyorum o da alırlarsa. Onun dışında 2. el olayını mı istemiyorlar bilmiyorum. Ortak yol bulmaya çalışacağım inşallah bulurum da Oppo A55'ten kurtulurum.

Anladım, belki yeni bilgisayar sistemi alma fikrinden dolayı telefon mevzusuna çok yaklaşmıyor olabilirler dediğim gibi ısrarcı olmadan konuşarak bu işin ucunu tatlıya bağlamak, fikirlerinden vazgeçmeseler bile en azından nedenini öğrenmiş olmak sizin için bir çözüm olabilir.

SD662>G85 A74 ColorOS 11 performansını biliyor musunuz?
662 ile G85 karşılaştırılamaz bile. 662 çok eski ve zayıf. Ayrıca ColorOS 11 performansı bir şey ifade etmiyor şu an. Siz C25s'in RUI 2.0 performansını biliyor musunuz? Ayrıca daha 60 Hz ekranlı diye satılıp 60 FPS veremeyen telefonla hiçbir sıkıntısı olmayan telefonla mı kıyaslıyorsun?

662 ile G85 karşılaştırılamaz bile. 662 çok eski ve zayıf. Ayrıca ColorOS 11 performansı bir şey ifade etmiyor şu an. Siz C25S'in RUI 2.0 performansını biliyor musunuz? Ayrıca daha 60 Hz ekranlı diye satılıp 60 FPS veremeyen telefonla hiçbir sıkıntısı olmayan telefonla mı kıyaslıyorsun?

Oppo A55'te;

1. Cihazı kullanırken ısınıyor
2. Arayüzde kasma ve donma yaşıyorum
3. Telefonda çekilen fotoğrafı yakınlaştırınca bulanık gözüküyor

Taleplerim;

Kulaklık girişi, şarj girişi ve hoparlörlerin temizliğinin yapılmasını istiyorum

İlk zamanlarda aldığım cihazından memnundum ama bu sorunlar yüzünden artık memnun kalmadığımı belirtmek isterim.

Bunu yetkili servise söyleceğim sizce çok bir etkisi olur mu? Mesela telefon değişim forumu filan verilmesi için iyi açıklama mı?

A74'e geldi zaten benim arkadaşın color OS 13 kademeli geçiriyorlar. Ayrıca color OS 14 alabilir.

Oppo gibi bir markadan iyi güncelleme desteği beklemek yanlış olur. ColorOS 14 alırsa iyi olur ama alacağını pek sanmıyorum.

Oppo A55'te;

1. cihazı kullanırken ısınıyor.
2. arayüzde kasma ve donma yaşıyorum.
3. telefonda çekilen fotoğrafı yakınlaştırınca bulanık gözüküyor.

Taleplerim;

Kulaklık girişi, şarj girişi ve hoparlörlerin temizliğinin yapılmasını istiyorum.

İlk zamanlarda aldığım cihazından memnundum ama bu sorunlar yüzünden artık memnun kalmadığımı belirtmek isterim.

Bunu yetkili servise söyleceğim sizce çok bir etkisi olur mu? Mesela telefon değişim forumu filan verilmesi için iyi açıklama mı?

Oppo gibi bir markadan iyi güncelleme desteği beklemek yanlış olur. ColorOS 14 alırsa iyi olur ama alacağını pek sanmıyorum.

Ben Oppo Reno 5 Lite kullanıyorum telefonu 2 yıl önce zamanında çok iyi fiyata almışım kamera, pil, performans hiçbir konuda problemim olmadı üstelik color OS 14'te alacak hatta reno serinin yapılmış en iyi telefonu da olabilir ama annemin A72'si pil anlamında çok iyi ama kasıyor işte. A serisi genel anlamda sıkıntılı reno ve find serisi almak lazım.

Oppo A55'te;

1. cihazı kullanırken ısınıyor.
2. arayüzde kasma ve donma yaşıyorum.
3. telefonda çekilen fotoğrafı yakınlaştırınca bulanık gözüküyor.

Taleplerim;

Kulaklık girişi, şarj girişi ve hoparlörlerin temizliğinin yapılmasını istiyorum.

Alacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı