Oppo A74 Android 13 Güncellemesi

Yetkili servis iki dakikada halleder. Anakart değişimi ne alaka anakart mı bozuluyor? Ayrıca yetkili servisler de sıfırdan cihazı kururken IMEI'yi yeniden yazıyor. Artı olarak birazdan güncellemeleri paylaşacağım.
Bitmoji her zaman açık ekranda gözüküyor ( ayar kısmında) ama çalışmıyor. Omoji kaynak paketi indirirken %99'da takılı kalıyor. Diğer uygulamaların güncel ancak yabancı sürümlerini indirebilirsiniz türkçesi mevcut değil henüz.

Eki Görüntüle 1717543

Eki Görüntüle 1717544

Eki Görüntüle 1717544

Eki Görüntüle 1717545
Omojilerin Türkiye desteği yok. Ayrıca Oppo A74 ekranı renkli AOD destekli değil. Ve Oppo Türkiye simlock açamıyor.

Arkadaşlar kısacası A serisi cihaz olduğu için bazı özelliklerde kısıtlama yapmışlar bence bu yüzden,AOD kişiselleştirilme zaten başta yoktu o yüzden sonradan ekleme de yapmazlar, bitmoji emojileri ülkemizde desteklenmiyor o özellik bu yüzden yok. Ayni modelin ındia versiyonu olan F19 modelinde de bu özellikler yok ülke değiştirmek fayda etmiyor bu yüzden, a serisi düşük özellikler bulunduran seri olduğu için maalesef kısıtlı özellikler sunuluyor bize, bu arada tanılama uygulamasının çalışmaması sizde de varsa büyük ihtimal bir sonraki güncellemelerle bu sorunu düzeltirler diye düşünüyorum.
Ben şunu söylemek istiyorum, A74 cihazıma tekrardan geçiş yaptım. Çok büyük bir hız artışı var. Ve batarya performansı da artmış. Oppo'yu bu yüzden takdir ediyorum. Ayrıca bir A serisi telefon için yeterli özellikler gelmiş bence. Zaten ColorOS 13.1 gelecek daha. Oradan da çoğu özellik gelecek. Kısacası ben beğendim, yeterli geldi. ColorOS 12.1'deki performans düşüşünü çok güzel bir şekilde kapatmışlar. Comeback yaşamışlar diyebiliriz.

Son düzenleme:
Omojilerin Türkiye desteği yok. Ayrıca Oppo A74 ekranı renkli AOD destekli değil. Ve Oppo Türkiye simlock açamıyor.

Ben şunu söylemek istiyorum, A74 cihazıma tekrardan geçiş yaptım. Çok büyük bir hız artışı var. Ve batarya performansı da artmış. Oppo'yu bu yüzden takdir ediyorum. Ayrıca bir a serisi telefon için yeterli özellikler gelmiş bence. Zaten ColorOS 13.1 gelecek daha. Oradan da çoğu özellik gelecek. Kısacası ben beğendim, yeterli geldi. ColorOS 12.1'deki performans düşüşünü çok güzel bir şekilde kapatmışlar.comeback yaşamışlar diyebiliriz.

Evet hız bakımından artış oldu fakat pil konusunda aynı şeyi söyleyemem sanki bir tık daha hızlı gidiyor gibi geldi bana.13.1 güncellemesinde bu sorunları çözerler muhtemelen ve daha da stabileşmiş olur bence.

Evet hız bakımından artış oldu fakat pil konusunda aynı şeyi söyleyemem sanki bir tık daha hızlı gidiyor gibi geldi bana.13.1 güncellemesinde bu sorunları çözerler muhtemelen ve daha da stabileşmiş olur bence.
Pil bana normal geldi. Ama tekrar altını çizeyim, ben android güncellemeleri sonrası format atıyorum. 0'dan kurulum yapıyorum. Belki bu yüzdendir. Ama Cardboard tasarımlara, duvar kağıdı ikonlarına ve kontrol paneline bayıldım. A74 bu kadar hızlı ve güzel olamazdı.

@Rhythmİnmyheart hocam çok güzel bir özellik buldum size bildireyim dedim. A74'te güç tasarrufu açarsanız, CPU kendini çok yormuyormuş. Ve menüler aşırı akıcı oluyor. Ben denedim. Deneyin.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-03-18-18-13-26_9492aa3750dca76abb7c25b39a5f1e8e.jpg
    Screenshot_2023-04-03-18-18-13-26_9492aa3750dca76abb7c25b39a5f1e8e.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı